BMX West-Nederland Competitie 2024
Wedstrijd 2: Baarn



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Manche uitslag 9=DNS, 10=DNF
Boys -6 en girls -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Liek van Zijtveld351Fcc The Wheelys1110000178
2Elise Stet993Fcc Wijkeroog2340000269
3Jur Bakker666Uithoornse Wtc4220000367
4Hayden Maagdelijn399Fcc The Wheelys3430000462
5Mick Ruarus125Fcc The Wheelys5550000554
6Yvan Rook650Fcc Barendrecht6660000648

Boys 07 en girls 08
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Fenna Theil406Bmx Zoetermeer1130000176
2Dyan Blom105K.w.c. Kampen2110000274
3Sep Bakker909Uithoornse Wtc3240000366
4Joey Hop103Ncc Nijkerk3320000464
5Max Schram364Fcc de Boscrossers1320000563
6Seth van Adrichem279Fcc Rijswijk2210000661
7Lindsey de Milde404Fcc Wijkeroog5430000751
8Sam Hille902Fcv Schagen4560000845
9Juun Streep390Fcc Barendrecht4750001041
10Morris van der Hulst350Fcc Wijkeroog5470002039
11Thijn Geertman386Fcc The Wheelys6640006034
12Daan Molenaar925Fcc The Wheelys7750004033
13Jaxx Wildenburg923Fcc The Wheelys7560005033
14Jimmy Martijn Fuglistahler348Bmx Zoetermeer6870003032
15Maxime van der Werf312Bmx Zoetermeer8680007027
16Kyan James Vieweg955Fcc de Boscrossers8880008024

Boys 08 en girls 09
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Arthur Knol136Uithoornse Wtc1110010178
2Lotte NijssenW5Fcc Nuland2110010274
3Niek Smit133Fcc Rijswijk1220020370
4Noëlle de Neeling63Fcc The Wheelys3130030465
5Evy de Baar64Fcc Wijkeroog1310020564
6Shane Lam604Fcc de Kombocht2420030658
7Jaxon Bos138Fcc The Wheelys5520040751
8Maas de Boer962Fcc The Wheelys2630040849
9Jace Hogewoning635Fcc The Wheelys4250051046
10Seb van de Coterlet639Fcc The Wheelys3240062046
11Stef Drost623Uithoornse Wtc3340063043
12Brice Brugman129Fcc Rijswijk4330054042
13Fedde Villerius632Fcc Barendrecht4450075038
14Milan Wehrmann638Fcc The Wheelys6540076035
15Kjer Knol335Fcc The Wheelys5750087032
16Senne Clarenbach940Fcc The Wheelys6460088032
17Jens Wolven954Fcc de Boscrossers55100000016
18Tony Snelders947Bmx Zoetermeer6660000015
19Bastian van der Werf491Bmx Zoetermeer7660000014
20Jax van Twist608Fcc Barendrecht7770000012

Boys 09 en girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Roan BouwmanW8Vdh Bmxracing1110010178
2Samuel Sprik36Fcc Wijkeroog1210010274
3Keyden Rook349Fcc Barendrecht1220030370
4Dex Ruarus37Fcc The Wheelys4330030462
5Chris de Kruijf507Fcc Wijkeroog2350040559
6Kay Jacques Pappot525Uithoornse Wtc3140040658
7Sander Bakuwel409Fcc de Kley-drivers2510020755
8Jayce Maagdelijn532Fcc The Wheelys2120020855
9Bruce van der Wagt158Fcc Barendrecht4320051048
10Misha Panfilov531Uithoornse Wtc3240082046
11Sade Aan de Stegge676Fcc The Wheelys3460053040
12Jonah Burgerhout195Bmx Stede Broec5440074039
13Shane Oost550Fcc de Spuicrossers4430066039
14Nick Ansink509Fcv Schagen5530065038
15Vince Dekker539Fcc de Boscrossers6650077032
16Loek Clarenbach977Fcc The Wheelys7550088031
17Jason van de Geer564Fcc de Boscrossers5760000015
18Joey Nijhuis394Fcc Wijkeroog6760000014
19Mees Baake552Hsc de Bataaf6670000014
20Bryan Dekker385Fcc Wijkeroog7670000013
21Robin Kieft563Hsc de Bataaf7770000012

Boys 10 en girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sem Goes387Fcv Geldermalsen2110010177
2Vince Visser261Ncc Nijkerk1210010274
3Dexx Molenaar753Fcc Wijkeroog2120020370
4Bradley Lodewijks265Fcc The Wheelys1120020565
5Jimi Gravestein762Fcc Barendrecht4330030462
6Tijn Boer739Fcc Wijkeroog3210030660
7Damien de Milde724Fcc Wijkeroog3550040750
8Quinn van Bloemendal594Fcc The Wheelys1370040849
9Robbin de Looze731Fcc de Boscrossers2240072047
10Daan Zaadnoordijk330Fcc Wijkeroog5420051046
11Senna van Bergem712Fcc Wijkeroog5340063041
12Lucas Verkade329Bmx Zoetermeer7450064036
13Jasper Rutten744Fcc The Wheelys3480085036
14Mila van der Weele207Uithoornse Wtc5730076035
15Kevin Tan787Fcc Barendrecht6540057034
16Senn van de Wakker783Fcc de Boscrossers8530088032
17Julian Blom214K.w.c. Kampen4660000017
18Jens Lakens743Bmx Zoetermeer6650000016
19Yari Kossen263Fcc de Boscrossers6660000015
20Storm de Winter750Fcc de Boscrossers4860000015
21Mik Hofte338Fcv Schagen7770000012
22Hugo Booms497Fcc de Boscrossers7870000011
23Dylan Bril345Fcc de Boscrossers8780000010

Boys 11 en girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sieb Laan297Bmx Stede Broec1210010177
2Kyan Horseling229Fcc The Wheelys2120020273
3Ted van Osselen281Fcc de Spuicrossers1110010372
4Dilan Stet226Fcc Wijkeroog1310020467
5Max van der Haven288Uithoornse Wtc2220030563
6Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer3120030660
7Tijs Broeders473Fcv Schagen2530040753
8Caleb Brand522Uithoornse Wtc3340040850
9Jesse Speek483Fcc de Spuicrossers3350071046
10Tyler Wijnbergh230Fcc The Wheelys4240052045
11Bruce ter Haar426Fcv Schagen6430053040
12Parks Povlo516Fcc Wijkeroog4450075038
13Luke Drost891Uithoornse Wtc5470064036
14Kean Palyi430Fcc de Kombocht4630087036
15Boris Walvisch502Fcc Wijkeroog5560066034
16Casper Kamerling437Uithoornse Wtc5740088032
17Vigo van der Vaart427Fcc de Boscrossers6560000016
18Beau van Veen442Fcc de Boscrossers7650000015
19Siem Zuidam451Fcc The Wheelys1099000005

Boys 12 en girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ryan Vervloet45Fcc Barendrecht1110110178
2Tijs Orsel237Bmx Stede Broec1210120274
3Iris van den Berg565Fcc The Wheelys2210220370
4Laurens Leurs805Fcc Rijswijk2210110467
5Dylano Rook301Fcc Barendrecht2130240563
6Niek Platenburg373Fcc Rijswijk1310230661
7Dijn Streep174Fcc Barendrecht1160340755
8Mano Bood376Fcv Schagen2120230855
9Hidde Stroomer554Fcc de Kley-drivers1120153049
10Mikey Kuijper823Fcc de Boscrossers3430371047
11Finn Haselager869Fcc de Boscrossers4240482045
12Kenji Takes380Fcc The Wheelys2430464043
13Cas Zaadnoordijk384Fcc Wijkeroog3430485041
14Dion de Neeling156Fcc The Wheelys4220457041
15Bas Bouman160Uithoornse Wtc3340376040
16Cas Palmers165Fcc de Vaart3420368039
17Reevan Kip849Fcc Barendrecht3340500035
18Jack Sinnige847Fcv Schagen4320600034
19Roan van Doesburg352Fcv Geldermalsen5530500032
20Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer4440600031
21Djoey van Dinteren946Fcc de Kombocht4350600031
22Kyra van der Linden886Fcc Rijswijk5550500030
23Sven Souren862Fcc Barendrecht10650500029
24Noah Mangert870Fcc Barendrecht5560600027
25Max Onverwagt831Fcc Barendrecht5660700024
26Mike Borst184Bmx Zoetermeer6560700024
27Xavio T Hafkamp664Fcc Rijswijk7650700023
28Flip Huigsloot190Uithoornse Wtc6570700023
29Oscar Melchior308Fcc Barendrecht7650800021
30Jack Daal588Fcc Rijswijk6760800020
31Frédérique Eshuis652Bmx Zoetermeer7770800018
32Jayden Muskens839Fcc de Spuicrossers6740900016

Boys 13 en girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheelys1110020178
2Coen Nijssen24Fcc Nuland1310010273
3Joris de Jongh764Fcc Flying Devils3220030368
4Rafi Akbas232Uithoornse Wtc2110020468
5Dennis de Looze342Fcc de Boscrossers1120040565
6Pim Palmers951Fcc de Vaart1320030660
7Kian Bouwman125Vdh Bmxracing3220040756
8Abel Tonino405Fcc The Wheelys2110010856
9Anouk Machielsen102Ncc Nijkerk3430051047
10Thomas Hendriks330Fcc The Wheelys3230064044
11Mack Berkelaar769Bmx Zoetermeer4530062043
12Tim Heijman971Fcc Barendrecht5340073041
13Jorian van der Weele731Uithoornse Wtc2230058041
14Jake Koelewijn746Fcc de Kley-drivers2550075039
15Tygo Gorzeman701Fcc Rijswijk8340086035
16Luc van Gulick101Fcc de Boscrossers5640087034
17Ryan Hoffer990Bmx Stede Broec5460000018
18Déon Bakker733Uithoornse Wtc5460000018
19Pim Dijkman720Fcc Wijkeroog4560000018
20Borus Lutgerink750Fcc de Kley-drivers7450000017
21Juliette Ruis408Bmx Zoetermeer4750000017
22Kit de Haan114Fcc de Boscrossers6740000016
23Casper Tan736Fcc Barendrecht4670000016
24Abel Wolfswinkel711Fcc de Spuicrossers6660000015
25Tobias Bras763Fcc Barendrecht6570000015
26Brent van de Kuilen800Uithoornse Wtc6850000014
27Sander Teeuw719Fcc Wijkeroog7770000012
28Jim Dekker795Fcv Schagen7680000012
29Jayden Wehrmann399Fcc The Wheelys8770000011
30Alex Paardekooper789Bmx Stede Broec7880000010
31Kay Heerbaart726Fcc Barendrecht889000006

Boys 14 en girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers1110010178
2Reza Roks55Fcc de Spuicrossers1110020275
3Eliano Zafra144Fcc Barendrecht2220020369
4Shane van Olderen777Fcc Barendrecht1110010469
5Stan Rijs608Fcc de Kombocht3220030562
6Andries Goedbloed304Fcc de Kley-drivers2430040657
7Owen van Oers276Fcc Barendrecht2240040755
8Ties Kroon289Hsc de Bataaf3320030852
9Marijn de Kuiper564Uithoornse Wtc4340061046
10Joost Zwerver934Uithoornse Wtc4360082042
11Tristan van Bodegom397Ncc Nijkerk3530063042
12Mexz Koeten785Fcv Schagen5450054038
13Esmee van Bodegom925Ncc Nijkerk4530086038
14Nigel Vertelman644Fcc de Boscrossers6640055035
15Jaap Gouwenberg672Fcv Schagen5450077035
16Nova Stam205Fcv Schagen5650078032
17Rik Zaadnoordijk280Fcc Wijkeroog6560000016
18Bram Jong355Fcc de Kley-drivers7660000014
19Floris Ketel629Bmx Zoetermeer6770000013
20Thijs Opstal611Fcc de Boscrossers7770000012

Boys 15 en 16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Stijn van Gulick183Fcc de Boscrossers1120010177
2Ruben de Kuiper843Uithoornse Wtc2110020274
3Okke Bervoets818Fcc The Wheelys1110010469
4Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers3230030367
5Teun Ouwens184Fcc Barendrecht2320020562
6Nâthan Paula328Fcc Barendrecht4210040756
7Kenji Echobardo829Fcc Barendrecht3540040654
8Bram Vergouwe180Uithoornse Wtc4320030851
9Bart van der Wal291East Side Bmx Team1250081049
10Luca Tanke346Fcc de Kley-drivers2340083044
11Jurre van der Zanden242Fcc de Spuicrossers7430052041
12Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers3530055040
13Noah Bijholt691Knwu4450064039
14Djimmy van Dinteren519Fcc de Kombocht5560076034
15Duke Houtenbos504Fcc de Kley-drivers5640067034
16Koen Jans177Fcc de Vaart6450078033
17Ian Huls815Fcc de Boscrossers6660000015
18Bram Oudendijk558Fcc de Boscrossers5770000014
19Michel Jansen696Fcc Wijkeroog7660000014
20Ka'eo Evers222Uithoornse Wtc6870000012
21Wuf de Vries514Fcc de Boscrossers8780000010
22Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer799000004

Sportklasse 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kris Kuiper22Fcc de Spuicrossers1210010177
2Boyd Visser529Fcc Barendrecht1110010275
3Michael Mantchev361Fcc de Spuicrossers3320030367
4Luuk Ouwehand397Fcc Rijswijk2160020463
5Iwan Voorrips126Fcc de Kley-drivers2110040662
6René Stet663Fcc Wijkeroog4220020561
7Damian van der Horst163Ncc Nijkerk2220040757
8Boy Hendriks147Fcc de Boscrossers1430030852
9Bink Stam804Fcv Schagen3330051048
10Arjan Negenman730Fcv Schagen4340063042
11Suela Ruitenga12Fcc The Wheelys3430054042
12Sjoerd Zwerver188Uithoornse Wtc5540062041
13Nova de Roos837Fcc Barendrecht4550075037
14Dennis Natzijl700Fcc de Boscrossers6550086034
15Danielle Vrenegoor240Fcc de Boscrossers6450077034
16Max Vlek792Fcc Rijswijk5640088033
17Sebastiaan van den Berg781Fcc de Kley-drivers5660000016
18Rens van der Ham844Bmx Zoetermeer699000005

Cruisersklasse 30-
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bas Hutten64East Side Bmx Team1110000178
2Mees de Roos602Fcc Barendrecht2220000272
3Lars Wiebes676Uithoornse Wtc4430000364
4Nova de Roos837Fcc Barendrecht3340000462
5J. van de Geer708Fcc de Boscrossers6650000552
6Scott van der Doe973Fcc Barendrecht5560000650
7Max Vlek792Fcc Rijswijk7770000742
8Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer899000003

Cruisersklasse 30+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Michel van Adrichem35Fcc Rijswijk1210000177
2Michiel Jansen34Uithoornse Wtc2120000273
3Matthieu Roks413Fcc Barendrecht3350000364
4Olivier Slabbers347Fcc Wijkeroog5540000458
5Fabian de Looze235Fcc de Boscrossers4430000558