Topcompetitie 2022
Wedstrijd 4: Raalte



Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
De puntentelling van deze uitslagen is niet het zelfde als ranking punten.
Die worden apart berekend voor de ranking lijsten.
Wedstrijdinformatie en puntentelling is te vinden in het Kenniscentrum van de KNWU website.

Manche uitslag 9=DNS, 10=DNF
Boys -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Roan Bouwman31Vdh Bmxracing1110000178
2Luuk Docter151Fc Unitas1110000275
3Noah Balsala155Fcc de Vaart3420000366
4Dani van Amersfoort513Crt Raalte2320000465
5Yaro Dwanna503Fcv Volkel2230000562
6Keyden Rook32Fcc Barendrecht3230000658
7Loek Timmermans154Fcv Het Twentse Ros5540000749
8Niek Smit606Fcc Rijswijk4340000849
9Sam Raat161Fcc de Plakpunters6450000018
10Joes Hendrickx165Fcc de Plakpunters4660000017
11Dex Ruarus33Fcc The Wheely's 5750000016
12Jan Jenneskens130Fcc de Plakpunters7560000015
13Joey Hop902Ncc Nijkerk7770000012
14Felix van Loenhout607Fcc de Kombocht8670000012
15Kai Kamers613Avb Cycling Team6880000011

Boys 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mason Schouman12Fcc Rijswijk2220000175
2Faas Vorstermans252Fcc Ammersoyen1210000274
3Finn Takkenkamp14Fcc de Ijsselcrossers1110000372
4Jord Grobben11Fcv Het Twentse Ros4330000462
5Dax Bijlsma267Uithoornse Wtc3130000562
6Benjamin Kok759Fcc de Plakpunters4340000655
7Morris de Bruin254Fcv D'n Urste2420000755
8Juup Toonen260Fcv Volkel3450000848
9Jason van der Steegt16Uithoornse Wtc5540000019
10Lenn Hutten328Fcc de Vaart5570000016
11Vince Visser261Ncc Nijkerk6660000015
12Steven van Loenhout701Fcc de Kombocht7650000015
13Daan Zaadnoordijk330Fcc Wijkeroog6760000014

Boys 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bryan Noordam53Ultimate Nl Bmx Race Team1110010178
2Kyan Mulhuyzen52Vdh Bmxracing1210020274
3Florian Groenendijk54Fcv D'n Urste1310020370
4Noud Hagen238Flying Bikes1120040468
5Lyam Maathuis58Fcv Het Twentse Ros3120030563
6Valentijn Hendriks248Fcc The Wheely's 3320010658
7Guus Meulendijks282Fcv de Durtrappers3210030757
8Owen Uil236Fc Unitas2420040852
9Siem Jenneskens250Fcc de Plakpunters2140050050
10Divajo Balsala231Fcc de Vaart2430050048
11Niek Wellen286Fc Unitas2240060046
12Max van der Haven288Uithoornse Wtc4230060045
13Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer4430070040
14Timon Veenvliet245Fcv Het Twentse Ros5350070038
15Stijn van Gennip276Fcc de Plakpunters3530080037
16Owen Jansen Of Lorkeers233Fcv de Lochsprinters5340080036
17Dylano Smit237K.w.c. Kampen4540000020
18Sylvan van Doesburg240Fcv Geldermalsen5450000019
19Twan Strijk244Fcc Ammersoyen4650000018
20Jason van Mol495Fcv Volkel6560000016

Boys 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mica van den Berg32Ultimate Nl Bmx Race Team1110010178
2Dim Droog35Fcc Barendrecht1110020275
3Luca de Rooy38Fcc de Fivelcrossers1210010371
4Dean Vermeulen34Fcc de Weirijders2220020466
5Hidde Stroomer351Fcc de Kley-drivers2180030558
6Luc Jacobs36Flying Bikes2420030658
7Roan Hink166Fcc de Kley-drivers4430040752
8Thijs Blom37Fcc de Weirijders1340040852
9Stijn van den Berg372K.w.c. Kampen3210050051
10Ryan Vervloet155Fcc Barendrecht3330050048
11Bram van Essen153Bmx Apeldoorn3140060046
12Levy Jeucken157Fcc de Plakpunters2520060045
13Martijn van Buizen33Fc Unitas3530070040
14Tygo Hutten369Fcc de Vaart4720070038
15Justin Veldkamp168Fc Unitas4630080035
16Naud van Meenen154Fcc de Weirijders5260080035
17Stef Toonen170Fcv Volkel5360000019
18Cas Palmers165Fcc de Vaart4550000019
19Timo van Rooij169Fcc Nuland5450000019
20Jens Minnema164K.w.c. Kampen5550000018
21Tijn Willems162Fcv Volkel8340000018
22Xavi Francois167Fcc Nuland6650000016
23Sebas de Bruin175Fcv D'n Urste6840000015
24Bas Bouman160Hsc de Bataaf8470000014
25Dylan Weisenbach161Ncc Nijkerk6760000014
26Jop Roosendaal171Fcc de Ijsselcrossers6680000013
27Thies Grobben362Fcv Het Twentse Ros7670000013
28Dylano Rook354Fcc Barendrecht7860000012
29Lars Verstegen357Fcv Wycross 8770000011
30Dion de Neeling156Fcc The Wheely's 7870000011
31Cas Zaadnoordijk384Fcc Wijkeroog7780000011
32Seb Luttikhuis379Fcv Het Twentse Ros888000009

Boys 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sam Meijer21Fcv Talent Bmx Team1120110177
2Sven Takkenkamp25Fcc de Ijsselcrossers1210120371
3Bjorn Boessenkool23Fcc de Vaart1160230270
4Rory Winkel247Fcv de Lochsprinters1110110469
5Coen Nijssen26Fcv Veldhoven1210120565
6Ruben Heesemans28Fcv de Durtrappers2140240659
7Kian Bouwman125Vdh Bmxracing3120330757
8Dean Goossens106Fcc Lion D'or2220250051
9Nick Kortman107Fcv Wycross 2530340850
10Tygo Wolters769Fcc de Bissinghcrossers3210260048
11Bo van Bussel230Bmx Apeldoorn4230350048
12Stijn Timmermans124Fcc Wheels2320370044
13Pim Palmers119Fcc de Vaart2370460042
14Sten Gruijthuijsen27Fcc Lion D'or3430470041
15Ties van Rooij250Fcc Ammersoyen3310480041
16Rafi Akbas232Hsc de Bataaf5430480036
17Abel Tonino226Fcc The Wheely's 3520500035
18Keano Fraai122Fcc de Spuicrossers4340500034
19Jorian van der Weele235Uithoornse Wtc5360500031
20Yannick van Veen237Fcc de Boscrossers4530600031
21Ruben van den Hurk239Fcv D'n Urste4550600029
22Raf Ooms245Fcv de Durtrappers4750500029
23Aaron Kok228Bmx Stede Broec7460600026
24Levi Tempelaars117Fcv Veldhoven6440800025
25Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 6550700025
26Samuel Veenvliet246Fcv Het Twentse Ros5650700025
27Thomas Hendriks330Fcc The Wheely's 6640700025
28Jesse de Vries236Fc Unitas6450800024
29Fynn Rosema332Fcv D.v.o. Haaksbergen5660700024
30Daythan Ridderstap120Fc Unitas7670600023
31Stijn Dreijers111Fcc Lichtenvoorde5740800023
32Kit de Haan114Hsc de Bataaf6770900013

Boys 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jorn Brakel12Ncc Nijkerk1110110178
2Jur van Brussel14Fcv Talent Bmx Team1110120275
3Naël Mudde18Flying Bikes1220440370
4Lucas Faling80Fcc Barendrecht1120230468
5Willem van Waterschoot15Bmx Apeldoorn2220440563
6Sil Strijker150Fcc de Vaart2110220662
7Aron Tilman11Flying Birds1110110760
8Justin van Uden135F.m.c. The Whoopers1210130856
9Mika Maigret17Fcv Geldermalsen1110250054
10Joost Vrij13Fcc Barendrecht1230350051
11Shane van Olderen95Fcc Barendrecht2310360048
12Deven Michelbrink280Fcv de Durtrappers2220360048
13Ruben Rozema16Atb Vereniging Oldebroek2130370045
14Tim Poppelaars81Fcc Flying Devils3430270041
15Dylano Keynemans278Fcv Geldermalsen2330480040
16Linus La Grand143Fcc Lion D'or5230480038
17Koen Govers282Fcc Wheels3310600036
18Stan Zeelenberg92Fcc de Spuicrossers3420500036
19Xenn van der Laan138Fc Unitas2350500035
20Joep Roosendaal130Fcc de Ijsselcrossers4330500035
21Jesse Freriks139Fcc de Weirijders3320600035
22Gino Soede98Uithoornse Wtc2320700034
23Levi Hes87Fcc de Kley-drivers4430500034
24Milan de Rooy82Fcc de Fivelcrossers4150600033
25Djaimy Heijm90Hsc de Bataaf3440600032
26Stan Verduijn129Fcc Lion D'or4240700031
27David Lagerweij300Fcc The Wheely's 3240800030
28Sem Kroon149Uithoornse Wtc3450700029
29Owen van Oers276Fcc Barendrecht4530700029
30Bart Blom85Fcc de Weirijders3440800028
31Jurre Taal301Fcc Wheels5520800027
32Rik Zaadnoordijk288Fcc Wijkeroog5340800027
33Marijn de Kuiper89Uithoornse Wtc4440000021
34Noah Sturkenboom133Fcc The Wheely's 41040000019
35Dani Groen291Fcc de Vaart5540000019
36Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers4550000019
37Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer5550000018
38Joost Zwerver279Uithoornse Wtc6450000018
39Bram Jong93Fcc de Kley-drivers5550000018
40Kenji Freriks303Fcv Volkel5560000017
41Levi Dwanna606Fcv Volkel5650000017

Boys 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sven PenningsW6Fcv Talent Bmx Team1110120178
2Xem van Doorn72Fcv de Durtrappers1110110275
3Finn Bremmers243Fcc de Plakpunters1340140367
4Mart Veltink76Crt Raalte1240240465
5Daan Gruijthuijsen229Fcc Lion D'or1230220563
6Hidde Brem74Atb Vereniging Oldebroek4110230660
7Ruben de Kuiper193Uithoornse Wtc2310230757
8Thijs Pronk73Uithoornse Wtc2120110855
9Jens van Nistelrooij194Fcc Wheels2120350052
10Tom Peters345Fcv Het Twentse Ros3520350047
11Janis Bindze199Fcc Wheels2420360046
12Milan van der Haar332Vdh Bmxracing2320470044
13Fenno Schipper200Hexagon Freesports3430360044
14Cyril Janssen186Fcv Wycross 3550470038
15Finn Biesbroek75Fcc de Ijsselcrossers4610480037
16Sondjo van Lier182Fcc The Wheely's 5530480035
17Yaro Gaarenstroom179K.w.c. Kampen4260500033
18Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers3370500032
19Dylano van Doesburg178Fcv Geldermalsen5340600031
20Mike Nieuwkoop234Fcc Ammersoyen3470500031
21Teun Ouwens184Fcc Barendrecht4440600031
22Milan Lodder195F.m.c. The Whoopers4630600030
23Bram Vergouwe180Fcc The Wheely's 5230800029
24Dani de Beer228Fcv de Durtrappers5260700028
25Tijn Prudon77Fcv Wycross 5550600028
26Jayden Vermeer236Vdh Bmxracing6750500027
27Bouke Trienes326Uithoornse Wtc6640700025
28Jurre van der Zanden504Fcc de Spuicrossers6650700024
29Jacco Hubers245Avb Cycling Team6460800023
30Derek Verheuvel232Vdh Bmxracing7760700021
31Koen Jans177Fcc de Vaart8750800019
32Marcus van Herwijnen339Fcc de Weirijders7580800019
33Floris Bijl336Fcc de Spuicrossers7680000012
34Vin Jaspers237Fcv de Durtrappers7770000012
35Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers6880000011
36Guus van Heugten198Fcc Wheels7780000011
37Wesley Brunsveld329Fcv D.v.o. Haaksbergen8870000010

Boys 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jens Lauwers12Fcv de Durtrappers1110110178
2Tom van den Bemt163Fcc Wheels2110130274
3Guus KlinkerW1Ultimate Nl Bmx Race Team1120110371
4Rodi ter Avest298Fcv D.v.o. Haaksbergen1210120468
5Loris Reker13Fcc de Weirijders1210220565
6Lars Jansen Of Lorkeers16Fcv de Lochsprinters1130340661
7Brandon Timpers14Fcc de Bissinghcrossers2320340756
8Scott Janssen18Atb Vereniging Oldebroek2240230852
9Bodi Kleinlugtenbelt309Crt Raalte4210250050
10Mariano Solisa17Hexagon Freesports3130350050
11Aeron van Bommel288F.m.c. The Whoopers2220360048
12Terje Koopmans15Fcc Barendrecht3320270043
13Nick Homan312Fcc de Fivelcrossers3360460042
14Tim van Essen283Bmx Apeldoorn3350470040
15Tijmen ten Have285Crt Raalte3420480039
16Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers2440480038
17Isaac Martens165Fcc Lion D'or4450500032
18Robin Boessenkool153Fcc de Vaart5730500030
19Gijs Winters172Fcc de Bissinghcrossers4540600030
20Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers6430600030
21Martin Sales279Fcv Geldermalsen6530600029
22Stan Rorije155K.w.c. Kampen7550500028
23Storm Daemen307Hsc de Bataaf6440700027
24Thijs Braspenning158Fcc Wheels6370600027
25Melvin van de Weem156Fcc Lion D'or5670500027
26Alan Nieman280Flying Birds5640700026
27Sven van Houten152Vdh Bmxracing5550700026
28Levi Hagenbeek160Hsc de Bataaf4680700023
29Nick Hulshof170Fcc Flying Devils7650800021
30Matt van der Doe171Fcc Barendrecht7570800020
31Bart van der Wal291Fcc de Boscrossers5770800020
32Mees van Bussel175Bmx Apeldoorn8660800019
33Jordy Faling157Fcc Barendrecht6860000013
34Tygo Jeucken299Fcc de Plakpunters8760000012
35Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer7860000012
36Lorenzo Hagedoorn301Fcc de Vaart7780000011
37Boy van de Wakker169Fcc Lion D'or8770000011
38Manuel Theunissen168Fcc de Plakpunters41090000010

Boys 15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Twan van Dorp64Fcc de Kley-drivers1110110178
2Jesse Elzenga63Hexagon Freesports1110120275
3Damian Kappert66Fcv Het Twentse Ros1210320371
4Rymer Rooks65Fcc Rijswijk1110110469
5Finn Visser389Crt Raalte2120330564
6Sven Kuik137Fcc de Bissinghcrossers1110340663
7Maddox van Deene121Uithoornse Wtc1110130857
8Sem Bosman142Fcv Het Twentse Ros3410440755
9Joost Schalk141Fcc Putten3210250051
10Sepp Schipper131Hexagon Freesports2340450048
11Finn van Brussel106Fcv Talent Bmx Team1120370047
12Stijn de Groot116Fcv Wycross 2230460047
13Twan Bosman143Fcv Het Twentse Ros4230260045
14Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht2320270044
15Jordy Simon62Ultimate Nl Bmx Race Team3230480040
16Devlin Horst104Flying Birds1220500040
17Koen Gerritsen102Fcc Lion D'or2340280039
18Jeroy Kuipers108Rapid Wheels3330500036
19Björn Broekhuis111Flying Bikes4230500036
20Robin Ndalame150Fcc de Heideclub3320600035
21Yorick Stienstra114Fcc de Heideclub2250600034
22Mart Garstenveld67Avb Cycling Team2120800034
23Job van Vechel149Fcc Wheels5420500034
24Levi Klop130Fcc Rijswijk3430600033
25Daan Mastenbroek132Ncc Nijkerk4430600032
26Tristan van der Sanden101Fcc Oss2540700030
27Boy Hendriks147Hsc de Bataaf4520700030
28Jonas Boeljon381Fcc Wheels4340700030
29Tijn Bongers146Fcc Wheels3540700029
30Daan Zoetman392Fcv D.v.o. Haaksbergen4330800029
31Dean Kleen Scholten127Fcv de Lochsprinters3450800027
32Jaydin Vervloet386Fcc Barendrecht5350800026
33Lars Hoeks122Fcc Lion D'or4450000020
34Wessel van Zonneveld384Fcc Rijswijk5540000019
35Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers4550000019
36Maurice Lennips139Fcc de Bissinghcrossers6540000018
37Koen Geurts135Fcc Rijswijk5460000018
38Arend Haarhuis376Fcc Lion D'or5640000018
39Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers6450000018
40Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc5660000016
41Max de Best124Bmx Zoetermeer599000006

Boys 16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ryan Hartman22K.w.c. Kampen1110010178
2Mika Lang26Uithoornse Wtc2210020273
3Kees Wildeboer28Fcc Barendrecht1120020371
4Christijan Bak233Fcc de Kley-drivers1120030468
5Joep van den Brand222Fcc de Weirijders2230040562
6Jur de Beij216Uithoornse Wtc2210040661
7Stijn van Soest213Hexagon Freesports1110010760
8Roan Davids214Fcv de Lochsprinters3220030853
9Travis Jansen247Fcv Het Twentse Ros4340050046
10Max Linderman23Avb Cycling Team3320060046
11Quinn Drost204K.w.c. Kampen4430050046
12Timo Walraven224Fcc Oss2330070043
13Arthur Brink330Fcc Barendrecht4350060042
14Bryan Brunsveld27Fcv D.v.o. Haaksbergen3540070039
15Giaro van Hees234Fcv Geldermalsen6430080035
16Milan Ouwendorp209Flying Bikes3560080034
17Liam Jansen Of Lorkeers211Fcv de Lochsprinters6440000019
18Nick Strijk215Fcc Ammersoyen4550000019
19Billy Spike van Bemmelen231Fcc Rijswijk5640000018
20Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer5650000017

Amateur 17-24
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lars Hornman355Fcc Wheels1210210177
2Nick Roelofs24Fcv Wycross 1110220275
3Daan Corts376Uithoornse Wtc2220310369
4Nico Elbers27Fcc de Ijsselcrossers1110130469
5Ricardo de Bie26Fcv de Durtrappers1220220564
6Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk2110140662
7Steven Rouwé15Fcc de Heideclub1120130759
8Noud Garstenveld358Avb Cycling Team1110440857
9Nick Brugman57Fcc de Ijsselcrossers2220350051
10Stef Hollander370Avb Cycling Team2330350049
11Gerdi Welink351Fcc de Bissinghcrossers1330360047
12Pieter van Lankveld136Fcv Talent Bmx Team2110270047
13Bas Verhagen141Fcc Wheels2320470044
14Luuk Bolster382Crt Raalte1210180044
15Carlos van Hees536Fcc de Weirijders4340460043
16Gerco Woudenberg364Vdh Bmxracing2410500038
17Nick Kuijer360Fc Unitas5430480036
18Simon van Burgel510Fc Unitas3130700034
19Xander Teunissen521Fcc de Weirijders4230600034
20Bengt Braakhekke383Fcv D.v.o. Haaksbergen4340500034
21Finn Braakhekke509Fcv D.v.o. Haaksbergen3220700034
22Bryan Smith356Fc Unitas4140600034
23Mathijs van Woggelum400Fcc de Bissinghcrossers3340600033
24Tim Lalieu501Fcc Lion D'or4440500033
25Corné Hoogakker389Fcv Geldermalsen3230700033
26Lars Goorhuis537Fcc Putten3440600032
27Rick Schalk13Fcc Putten3330800030
28Liam Cornelius527F.c.c. Limburg Zuid3540700029
29Bram Bolster388Crt Raalte3520800029
30Camiel Beumer395Fcv Wycross 9420500028
31Dino de Rooy362Fcc de Fivelcrossers4340800028
32Luc van Haaren367Fcc Barendrecht2550800027
33Renzo Sasbrink520Fcv de Lochsprinters4450000020
34Damian van der Horst384Ncc Nijkerk5530000020
35Siem Dijsselbloem545Fcc Wheels5450000019
36Vin van Kolck513Fcv Wycross 4550000019
37Robin Leenders372F.c.c. Limburg Zuid5450000019
38Mees de Roos399Fcc Barendrecht5550000018
39Thomas van der Wijngaard361Uithoornse Wtc5550000018
40Alec Verhoef502Fcc Putten5650000017
41Mick Witteveen394K.w.c. Kampen6560000016

Junior Men
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jessy Soede830Uithoornse Wtc1110000078
2Jaro van Lier825Fcc The Wheely's 2220000072
3Bart Bakker820F.c.c. Limburg Zuid3330000066
4Bodhi Bakker821Fcc de Vaart6440000058
5Lars van Vliet831Fcc The Wheely's 5550000054
6Stijn Ouwens828Fcc Barendrecht4660000050

Elite Men U23
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kamren Larsen210Fcc Barendrecht2110000177
2Elwin Remmerts251K.w.c. Kampen1430000270
3Rody van den Heuvel250Project Super X4140000366
4Joey Nap549Uithoornse Wtc1320000466
5Kris Kuiper547Fcc de Spuicrossers3310000562
6Thomas Bergboer554Fcc de Bissinghcrossers3430000656
7Anthony Bucardo43Knwu5220000754
8Max Kremers546Fcc Lion D'or4250000022
9Brian van Eeuwijk542Fcc Ammersoyen2540000022

Sportklasse 25+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sem van den Akker424Fcc Lion D'or1110000078
2Lars Jansen412Fcv Volkel2330000070
3Dick van der Jagt46Fcc Barendrecht3420000066
4Mitchel Smits415Fcv Volkel4240000062
5Bram Ruarus168Fcc The Wheely's 5550000054
6Jaco Bakker407K.w.c. Kampen6660000048
7Jimmy van Gessel406Fcc de Ijsselcrossers7770000042

Girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lauren Minnema45K.w.c. Kampen1110000178
2Emy Jaspers43Fcv de Durtrappers1120000274
3Fem Mulhuyzen103Vdh Bmxracing3220000368
4Eline Leijendeckers47Ultimate Nl Bmx Race Team2210000467
5Mirthe Jansen82Fcc de Ijsselcrossers2330000561
6Lotte Nijssen104Fcv Veldhoven4440000654
7Noa Verrijt79Fcc de Vaart3330000754
8Evy de Baar102Fcc Wijkeroog4440000848
9Noëlle de Neeling479Ncc Nijkerk5550000018
10Merel van 't Goor81No Club6550000017
11Amy Houben80Fcc de Plakpunters5660000016

Girls 9-10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ranomi JanssenW6Fcv Wycross 1110000275
2Evi Blok179Fcc de Weirijders3230000173
3Julie van den HamW2Fcc de Plakpunters1120000371
4Jeske Buijtels182Fcv Veldhoven2320000465
5Lova La Grand62Fcc Lion D'or2210000564
6Pien Reurich210Fcv Wycross 3340000656
7Zoë van Gessel61Fcc de Ijsselcrossers4440000751
8Danique van Dalen63Fcc Barendrecht5530000847
9Kim van der Molen176K.w.c. Kampen4650000018
10Sofie van Soelen64Fcv Geldermalsen6450000018
11Charlotte Spoor205Fcc Flying Devils5560000017
12Mila van der Weele207Uithoornse Wtc61060000015
13Quinty Lijkendijk183Fcc de Vaart1099000004

Girls 11-12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Charlotte DoddemaW4Ultimate Nl Bmx Race Team1110000178
2Fenne de Veer73Fcc Nuland1210000274
3Kim Kuilder106Fcv de Lochsprinters2130000369
4Isa BaanW5Fcv de Lochsprinters3320000464
5Lhanieke Stuifzand77Fcc de Vaart2420000561
6Hailey Mc Cutcheon256Fcc Rijswijk4340000655
7Loes Henny105Fcv D'n Urste3530000752
8Mette Bijlsma403Uithoornse Wtc4240000850
9Milou Hagen254Flying Bikes5450000019
10Sophie Spoor110Fcc Flying Devils5650000017
11Kyra Schouten103Fcc de Ijsselcrossers6670000014
12Melissa Meyer260Fcv D.v.o. Haaksbergen6760000014
13Hayden Hagedoorn251Fcc de Vaart7580000013
14Maren Gottemaker104Fcv de Lochsprinters7770000012
15Anouk Machielsen102Fcc de Kombocht8860000011
16Sofie Verstegen107Fcv Wycross 888000009

Girls 13-14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Indy Schoffelmeer37Fcv Wycross 1120000177
2Lonneke Heesemans26Fcv de Durtrappers2430000269
3Indy DelahayeW8F.c.c. Limburg Zuid3220000465
4Dewi Veldkamp210Fc Unitas5440000362
5Demy Tennekes255No Club4340000558
6Reza Roks32Fcc de Spuicrossers2210000758
7Jasmine de Roo25Fcc Putten3330000657
8Misty Journée36Fcc de Bissinghcrossers1110000857
9Sara Molenaar202Fcc de Kley-drivers4550000019
10Jayloisa Kuipers27Rapid Wheels7560000015
11Kenzi Sasbrink253Fcv de Lochsprinters5670000015
12Romy Groen257Fcc de Vaart6750000015
13Maura Jansen252Fcv Het Twentse Ros6680000013
14Anouk van Ittersum209Atb Vereniging Oldebroek8760000012
15Anne-claire Romijnsen28Ultimate Nl Bmx Race Team8870000010
16Amber Blom207Fcc de Weirijders7109000007

Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Anne Bos51Ultimate Nl Bmx Race Team1210010177
2Meredith van der Haar44Vdh Bmxracing1110010275
3Demi NieuwenkampW8Fcc Lion D'or2110020371
4Jill VogelpoelW5Fcc de Weirijders1120030468
5Britt Tijhof77Fcv de Lochsprinters4230030560
6Lieke van der AaW1Ultimate Nl Bmx Race Team2220040660
7Noa van der Velden58Fcc Lion D'or3430020753
8Laure Gottemaker43Fcv de Lochsprinters3320040852
9Jill Rouw176Fcv Wycross 5430050045
10Lynn Blewanus41Fcc Wheels3340060044
11Nova de Roos45Fcc Barendrecht4550050043
12Amy van der Meer78Hsc de Bataaf4640060040
13Anouk Janssen180Atb Vereniging Oldebroek2340080039
14Arwen van Lieshout79Fcc de Vaart5550070036
15Dannique Kwakman182Vdh Bmxracing6560070034
16Eef Driessen187Fcc de Plakpunters6450080033
17Sanne van den Ham183Fcc de Plakpunters5660000016

Women 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Renske van Santvoort832Fcc Nuland1110010178
2Joyce BaxW03Fcv de Durtrappers1120010274
3Suela RuitengaW3Fcc The Wheely's 1210020371
4Amber Davids391Fcv de Lochsprinters2120030467
5Jennifer Maerten313Hsc de Bataaf1220020564
6Danielle Vrenegoor240Fcc de Boscrossers2330030658
7Maud Exterkate58Fcv D.v.o. Haaksbergen2330040755
8Celia Visch833K.w.c. Kampen3210040854
9Anne Mae van Loo314K.w.c. Kampen3510060045
10Jane ReacqW6F.m.c. The Whoopers4440050045
11Isa Sutman74Fcv Wycross 3630050045
12Lisa Mepschen302Fcc de Vaart5340060042
13Mireille Bakker325Fc Unitas5140070041
14Vera Kwant301Fc Unitas2250080039
15Iris van der Linde379Fcc de Bissinghcrossers3630070039
16Gerlinda Remmerts56K.w.c. Kampen4420080038
17Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht4540000020
18Melanie Bron311Fcv Geldermalsen6350000019
19Melissa van der Sanden323Fcc Oss4550000019
20Carlijn Goossens57Fcv D.v.o. Haaksbergen5460000018
21Kimberley Te Kolstee377Fcc de Ijsselcrossers6450000018
22Steffi Kers317Fcv Volkel6560000016
23Anne Mokkink399Fcv D.v.o. Haaksbergen5760000015
24Sophie Lennips384Fcc de Bissinghcrossers6670000014
25Jerney Rexwinkel387Rapid Wheels7670000013
26Carola Koopman383K.w.c. Kampen7760000013
27Anouk Manders390Fcv D'n Urste7770000012

Cruisers 13-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Levi Klop130Fcc Rijswijk1110010178
2Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer1120020274
3Tigo Vervest241Fcc Lion D'or1130010370
4Bart van der Wal291Fcc de Boscrossers3220030465
5Mike Rocks109Rapid Wheels2340040560
6Jorik Schouten336Fcc de Ijsselcrossers3310030659
7Arend Haarhuis376Fcc Lion D'or2230040756
8Vin Jaspers237Fcv de Durtrappers2210020855
9Max de Best124Bmx Zoetermeer4420050047
10Davey van de Wakker244Fcc Lion D'or4430060043
11Boy van de Wakker169Fcc Lion D'or5550050042
12Scott van der Doe210Fcc Barendrecht4540060041
13Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers3340080038
14Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers5450070037
15Nick van Meurs162Fcc Lion D'or5650070035
16Willem van Daal218Fcc Lion D'or6560080031
17Mike Neus276Hsc de Bataaf6660000015

Cruisers 17-34
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ingmar Ankerman68Fcc Rijswijk1110000178
2Nick Brugman57Fcc de Ijsselcrossers2330000270
3Stef Hollander64Avb Cycling Team2120000370
4Liam Cornelius527F.c.c. Limburg Zuid1310000467
5Djerry Kers75Fcv Volkel4740000554
6Bryan Smith356Fc Unitas3220000853
7Mees de Roos77Fcc Barendrecht3430000850
8Casper Beerendonk138Fcv Wycross 4250000849
9Gijs Sonneveld512Fcc Lion D'or5640000018
10Teun van Heugten131Fcc Wheels6550000017
11Wienand Dunnewind55Fcc de Ijsselcrossers5560000017
12Duncan de Jong101Fcc Rijswijk7460000016
13Tristen Altena386Fcv Het Twentse Ros6670000014
14Loyd Broens543Fcc Lion D'or7880000010

Junior-Elite Women
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ingmar Ankerman68Fcc Rijswijk1110000178
2Nick Brugman57Fcc de Ijsselcrossers2330000270
3Stef Hollander64Avb Cycling Team2120000370
4Liam Cornelius527F.c.c. Limburg Zuid1310000467
5Djerry Kers75Fcv Volkel4740000554
6Bryan Smith356Fc Unitas3220000853
7Mees de Roos77Fcc Barendrecht3430000850
8Casper Beerendonk138Fcv Wycross 4250000849
9Gijs Sonneveld512Fcc Lion D'or5640000018
10Teun van Heugten131Fcc Wheels6550000017
11Wienand Dunnewind55Fcc de Ijsselcrossers5560000017
12Duncan de Jong101Fcc Rijswijk7460000016
13Tristen Altena386Fcv Het Twentse Ros6670000014
14Loyd Broens543Fcc Lion D'or7880000010

Cruisers 35-44
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Niels Verrijt175Fcc de Vaart1110000078
2Paul Baan33Fcv de Lochsprinters2220000072
3Jon Bouwman38Vdh Bmxracing3330000066
4André Vlaswinkel37Fcc de Ijsselcrossers5440000059
5Michiel Jansen35Uithoornse Wtc4560000054
6Corno Pennings433Fcc Wheels6650000049
7Taeke Bijlsma408Uithoornse Wtc7870000041
8Jimmy van Gessel406Fcc de Ijsselcrossers8780000037

Cruisers 45+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bob van Westerop13Fcc de Boscrossers1110000078
2Richard Bron169Fcv Geldermalsen2320000071
3Wilco Cosijnse160Fcc The Wheely's 3240000066
4Detlef La Grand153Fcc Lion D'or4430000061
5Ronald Spoor405Fcc Flying Devils5550000054

Cruiser Women 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lisa MepschenW7Fcc de Vaart1210000077
2Jane ReacqW8F.m.c. The Whoopers2120000073
3Iris van der LindeW4Fcc de Bissinghcrossers4330000065
4Eef Beerendonk27Fcv Wycross 3540000060
5Tessa Neus305Hsc de Bataaf54100000052
6Anne Mokkink399Fcv D.v.o. Haaksbergen7650000048
7Wendy Bron-dekkerW3Fcv Geldermalsen8760000042
8Romy van der Wal398Fcc de Boscrossers6870000039

Laatst bijgewerkt: 02-10-2022
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.