Club2 Rijswijk - Zoetermeer 2024
Wedstrijd 1: Rijswijk


De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Manche uitslag 9=DNS, 10=DNF
Boys -7 en girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Fenna Theil406Bmx Zoetermeer1110000178
2Bink Hordijk496Fcc Rijswijk4530000266
3Sam Steinfelder315Fcc Rijswijk22100000365
4Jalon Tas567Fcc Rijswijk5340000460
5Hugo Sommeijer980Fcc Rijswijk3420000657
6Jimmy Martijn Fuglistahler348Bmx Zoetermeer6650000552

Boys 08 en girls 09
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Niek Smit133Fcc Rijswijk1110000178
2Maeson Wilmot586Bmx Zoetermeer3220000271
3Cas van Rijn551Fcc Rijswijk2330000367
4Bastian van der Werf491Bmx Zoetermeer4540000459
5Hidde Pereboom967Bmx Zoetermeer6450000554
6Vayèn de Jong560Bmx Zoetermeer5660000649

Boys 12 en girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Niek Platenburg373Fcc Rijswijk1110000178
2Mels van Ruitenbeek299Bmx Zoetermeer2110000274
3Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer3220000368
4Kyra van der Linden886Fcc Rijswijk11030000461
5Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer4220000561
6Mike Borst184Bmx Zoetermeer2340000657
7Lucas Verkade329Bmx Zoetermeer3330000851
8Daan Verhagen822Bmx Zoetermeer5440000750
9Steffan Hilgersom821Bmx Zoetermeer6450001042
10Mara Pragt922Bmx Zoetermeer4560002040
11Lucy Molenaar577Bmx Zoetermeer5670003035
12Frédérique Eshuis652Bmx Zoetermeer6660004034
13Sophie Okano-heijmans467Bmx Zoetermeer7550005034

Boys 13 en girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Tygo Gorzeman701Fcc Rijswijk1210000177
2Mack Berkelaar769Bmx Zoetermeer2120000273
3Fedde Kooreman673Fcc Rijswijk4340000364
4Ruben Theil956Bmx Zoetermeer3450000460
5Juliette Ruis408Bmx Zoetermeer5530000556

Boys 14-15 en girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer1110000178
2Julien Inostroza Molina455Fcc Rijswijk2220000272
3Siem Bekers14Bmx Zoetermeer3330000366
4Julian van der Wal998Bmx Zoetermeer4440000460

Boys 16+ en girls 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luuk Ouwehand397Fcc Rijswijk1110000178
2Levi Klop130Fcc Rijswijk2440000268
3Rens van der Ham844Bmx Zoetermeer3330000366
4Erik Vlaardingerbroek151Bmx Zoetermeer4220000464
5Max Vlek792Fcc Rijswijk5550000554