Club-2 Barendrecht - Oud-Beijerland 2024
Wedstrijd 2: Barendrecht



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Manche uitslag 9=DNS, 10=DNF
Boys -7/girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Juun Streep390Fcc Barendrecht1110000178
2Teun de Jong191Fcc de Spuicrossers2220000273
3Siem Ossewaarde914Fcc Barendrecht4360000364
4Boaz Gaillard320Fcc de Spuicrossers3540000463
5Pim Roosenburg966Fcc de Spuicrossers5430000561
6Guus Prins941Fcc de Spuicrossers6650000654
7Tyler Oost937Fcc de Spuicrossers7770000748

Boys 8/girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lukas Kleinjan559Fcc Barendrecht2120000176
2Aidan van Eck603Fcc Barendrecht1210000275
3Jax van Twist608Fcc Barendrecht3330000368

Boys 9/girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Keyden Rook349Fcc Barendrecht1110000178
2Shane Oost550Fcc de Spuicrossers2220000273
3Guus van Grinsven546Fcc de Spuicrossers3430000367
4Benjamin Nieuwenhuyzen537Fcc Barendrecht4340000464
5Mick den Boer961Fcc de Spuicrossers6550000557
6Jeftha Roukens876Fcc Barendrecht5770000652
7Sverre de Vos511Fcc de Spuicrossers7660000750
8Sid Bijl319Fcc de Spuicrossers8880000843

Boys 10/girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jimi Gravestein762Fcc Barendrecht2120000176
2Thijs Benne709Fcc de Spuicrossers1210000275
3Kjell Gäde771Fcc Barendrecht3330000368
4Kevin Tan787Fcc Barendrecht4440000463
5Tygo Melissant945Fcc Barendrecht5550000558
6Elise Ossewaarde402Fcc Barendrecht6660000653
7Jort Nederveen375Fcc de Spuicrossers7770000748
8Luuk Prins789Fcc de Spuicrossers1099000003

Boys 11/girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Danique van Dalen73Fcc Barendrecht1110000178
2Vince Kleinjan759Fcc Barendrecht2130000273
3Logan van Eck488Fcc Barendrecht2210000372
4Ayzis van de Peppel934Fcc Barendrecht1220000470
5Jesse Speek483Fcc de Spuicrossers3320000565
6Rick Melissant435Fcc Barendrecht3330000662
7Roué van 't Hoff306Fcc de Spuicrossers4440000757
8Zeger Houben576Fcc de Spuicrossers4440000855
9Luke Kerremans389Fcc Barendrecht5560001049
10Felipe Holleman428Fcc de Spuicrossers6550002047
11Bodhi Cornelissen470Fcc de Spuicrossers5650003045
12Keano van Schaijk595Fcc Barendrecht6660004041

Boys 12/girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dijn Streep174Fcc Barendrecht1110000178
2Reevan Kip849Fcc Barendrecht5310000270
3Levi Nieuwenhuyzen832Fcc Barendrecht2120000470
4Duuk van Dijken519Fcc de Spuicrossers3240000368
5Sven Souren862Fcc Barendrecht2450000562
6Noah Mangert870Fcc Barendrecht1360000661
7Hidde Filius843Fcc de Spuicrossers3520000759
8Ted van Osselen281Fcc de Spuicrossers10230000856
9Jayden Muskens839Fcc de Spuicrossers4430001054
10Max Onverwagt831Fcc Barendrecht5640002048
11Jesse van Poppel896Fcc de Spuicrossers6550003045
12Oscar Melchior308Fcc Barendrecht4660004043

Boys 13/girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mees van Dijken715Fcc de Spuicrossers1110000178
2Tim Heijman971Fcc Barendrecht1210000275
3Tobias Bras763Fcc Barendrecht2130000469
4Casper Tan736Fcc Barendrecht3240000368
5Sven Kruidenier640Fcc de Spuicrossers1130000561
6Mats Vreugdenhil759Fcc Barendrecht4420000661
7Tim Kerremans793Fcc Barendrecht2530000857
8Jesse van Meenen721Fcc Barendrecht6440000755
9Abel Wolfswinkel711Fcc de Spuicrossers1130001050
10Kay Heerbaart726Fcc Barendrecht4570002047
11Ilay van Wijk760Fcc Barendrecht5650003045
12Stijn Assenberg704Fcc Barendrecht3660004044
13Des Rozendaal582Fcc Barendrecht7760005037
14Tim Jongejan709Fcc de Spuicrossers5770006036

Boys 14/girls 15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Shane van Olderen777Fcc Barendrecht1110000178
2Eliano Zafra144Fcc Barendrecht2220000273
3Ezra Nieuwenhuyzen667Fcc Barendrecht3330000368
4Owen van Oers276Fcc Barendrecht4440000463
5Luit Meints658Fcc Barendrecht5550000558
6Ruben Snijders982Fcc Barendrecht6660000653

Boys 15/girls 16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Nâthan Paula328Fcc Barendrecht1110000178
2Jurre van der Zanden242Fcc de Spuicrossers3220000370
3Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers2550000267
4Floris Bijl336Fcc de Spuicrossers4440000463
5Ewoud Pelgrim198Fcc Barendrecht5330000562
6Luka van der Woerdt508Fcc Barendrecht6660000653
7Koen Brugts523Fcc Barendrecht7770000748
8Olav Baars548Fcc Barendrecht8880000843

Boys 16+/girls 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kenji Echobardo829Fcc Barendrecht1110000178
2Menno van Bebberen163Fcc Barendrecht2220000273
3Noah Bijholt691Knwu3330000368
4Bas Akershoek727Fcc de Spuicrossers4440000463