BMXTrofee-West Competitie 2022
Wedstrijd 6: Zoetermeer



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.
Zie voor uitleg puntentelling BMX Puntentelling

Manche uitslag 9=DNS, 10=DNF
Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Fem Mulhuyzen103Vdh Bmxracing1110000178
2Niek Smit606Fcc Rijswijk3530000267
3Evy de Baar102Fcc Wijkeroog5440000362
4Arthur Knol611Uithoornse Wtc4350000460
5Djenna van de Nadort478Fcc de Spuicrossers2220000660
6Joey Hop902Ncc Nijkerk6660000551
7Seth van Adrichem904Fcc Rijswijk7770000742

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Roan Bouwman31Vdh Bmxracing1110000178
2Keyden Rook32Fcc Barendrecht1320000272
3Samuel Sprik511Fcc Wijkeroog2210000467
4Axell Mantje517Fcc Wijkeroog3420000366
5Nick Ansink509Fcv Schagen3130000562
6Dex Ruarus33Fcc The Wheely's 4230000657
7Noor Brons84Fcc de Kley-drivers2540001052
8Bruce van der Wagt501Fcc Barendrecht5540002046
9Sade Aan de Stegge676Fcc The Wheely's 4350003045
10Julian van Erkel530Uithoornse Wtc5450004041

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dax Bijlsma267Uithoornse Wtc1110010178
2Danique van Dalen63Fcc Barendrecht1110010275
3Ryan Post264Bmx Zoetermeer1110020372
4Damien de Milde724Fcc Wijkeroog1240040465
5Jason van der Steegt16Uithoornse Wtc2230020562
6Vince Visser261Ncc Nijkerk2220030660
7Daan Zaadnoordijk330Fcc Wijkeroog2310030757
8Bradley Lodewijks265Fcc The Wheely's 2120051052
9Lucas Verkade329Bmx Zoetermeer3250040850
10Quinn van Bloemendal253Fcc The Wheely's 3330052046
11Tobias Brat745Bmx Stede Broec4330063043
12Yari Kossen263Fcc de Kley-drivers3520065041
13Tijn Boer739Fcc Wijkeroog3320077041
14Mila van der Weele207Uithoornse Wtc4440074040
15Niek Sijne755Bmx Stede Broec5430086038
16Ids van Velthoven748Fcc Rijswijk5440087036
17Kjell Gäde771Fcc Barendrecht4450000020
18Robbin de Looze731Hsc de Bataaf4550000019
19Jens Lakens743Bmx Zoetermeer5540000019
20Duncan Boks741Bmx Zoetermeer5550000018

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Valentijn Hendriks248Fcc The Wheely's 1110030178
2Mels van Ruitenbeek469Bmx Zoetermeer1120010274
3Kyan Mulhuyzen52Vdh Bmxracing1210010371
4Davie Heuving232Uithoornse Wtc1310020467
5Dilan Stet457Fcc Wijkeroog2110040565
6Sieb Laan485Bmx Stede Broec2230040659
7Tijs Broeders473Fcv Schagen3230030755
8Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer3120020854
9Max van der Haven288Uithoornse Wtc2320051050
10Ted van Osselen472Fcc de Spuicrossers2230052048
11Bruce ter Haar426Fcv Schagen4320074043
12Jesse Speek483Fcc de Spuicrossers3440063042
13Tyler Wijnbergh230Fcc The Wheely's 4330065041
14Kyan Horseling229Fcc The Wheely's 3440077038
15Ayzis van de Peppel532Fcc Barendrecht4540086037
16Jovi Markenhof285Fcc The Wheely's 4450088035
17Jesse van Erkel490Uithoornse Wtc5450000019
18Kay Roelf van der Vaart460Fcc de Kombocht5540000019
19Parks Povlo516Fcc Wijkeroog5550000018
20Milan Boot461Bmx Zoetermeer5550000018

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dim Droog35Fcc Barendrecht1110010178
2Ryan Vervloet155Fcc Barendrecht1110010275
3Hidde Stroomer351Fcc de Kley-drivers2220030369
4Roan Hink166Fcc de Kley-drivers1210040468
5Dylano Rook354Fcc Barendrecht2310030563
6Laurens Leurs805Fcc Rijswijk3530020655
7Niek Platenburg806Fcc Rijswijk3330020754
8Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer2420040852
9Mike Borst159Bmx Zoetermeer3420052046
10Bas Bouman160Hsc de Bataaf2140053046
11Mano Bood376Fcv Schagen3550061044
12Hailey Mc Cutcheon256Fcc Rijswijk1120088044
13Jax Doornaar358Fcc The Wheely's 4440084040
14Kenji Takes380Fcc The Wheely's 5330075040
15Jack Sinnige847Fcv Schagen4260076038
16Boet van den Berg836Fcc Barendrecht5250067037
17Djoey van Dinteren818Fcc de Kombocht4640000019
18Stijn Martens803Fcc Wijkeroog7440000018
19Scott Verheul826Bmx Zoetermeer6630000018
20Cas Zaadnoordijk384Fcc Wijkeroog4750000017
21Joey van der Gaast812Fcv Schagen6370000017
22Melle Vlam833Bmx Stede Broec6550000017
23Reevan Kip255Fcc Barendrecht6560000016
24Stijn Meijer359Uithoornse Wtc5760000015
25Kevin Liu840Hsc de Bataaf7670000013
26Sven Souren862Fcc Barendrecht5690000011

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kian Bouwman125Vdh Bmxracing2110040177
2Abel Tonino226Fcc The Wheely's 2110030274
3Aaron Kok228Bmx Stede Broec1230010369
4Mette Bijlsma403Uithoornse Wtc2220020466
5Rafi Akbas232Hsc de Bataaf1220020564
6Jorian van der Weele235Uithoornse Wtc1110010663
7Yannick van Veen237Fcc de Boscrossers3110030758
8Fedde Kooreman241Fcc Rijswijk1330040853
9Mack Berkelaar346Bmx Zoetermeer2240071049
10Thomas Hendriks330Fcc The Wheely's 5330082044
11Pim Dijkman720Fcc Wijkeroog4320053044
12Tim Heijman234Fcc Barendrecht3330084043
13Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 4420056040
14Anouk Machielsen102Fcc de Kombocht6440065037
15Dennis de Looze342Hsc de Bataaf3450077037
16Wietse van Velthoven702Fcc Rijswijk3540068036
17Yano van Berkum796Fcc Rijswijk4560000018
18Juliette Ruis408Bmx Zoetermeer6450000018
19Ties Geerlings705Fcc Rijswijk5640000018
20Steyn Vroegop754Fcc de Boscrossers5560000017
21Kit de Haan114Hsc de Bataaf5650000017
22Tren Busker104Bmx Stede Broec4660000017
23Saar van Berkel409Fcc de Boscrossers6550000017

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lucas Faling80Fcc Barendrecht1110010178
2Kjell Post22Bmx Zoetermeer1110010275
3Sem Kroon149Uithoornse Wtc1210020371
4Jens Lang91Uithoornse Wtc1330030465
5Sara Molenaar202Fcc de Kley-drivers4330030559
6Djaimy Heijm90Hsc de Bataaf2340040657
7David Lagerweij300Fcc The Wheely's 4220020755
8Stan Zeelenberg92Fcc de Spuicrossers2250040851
9Marijn de Kuiper89Uithoornse Wtc2220061051
10Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers3420062046
11Levi Rooks132Fcc Rijswijk3410053045
12Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer3140084044
13Noah Sturkenboom133Fcc The Wheely's 2130057043
14Levi Hes87Fcc de Kley-drivers3440076039
15Stan Rijs608Fcc de Kombocht4540075038
16Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht5520088036
17Jaap Gouwenberg672Fcv Schagen6360000018
18Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht5550000018
19Nova Stam205Fcv Schagen4650000018
20Owen van Oers276Fcc Barendrecht5830000017
21Rik Zaadnoordijk288Fcc Wijkeroog6460000017
22Rover Daemen283Hsc de Bataaf5650000017
23Pascal van der Veen650Hsc de Bataaf6560000016
24Thijs Opstal611Fcc de Boscrossers7670000013
25Stefhan Schönhage466Fcc de Kombocht7760000013
26Django de Heij610Bmx Zoetermeer6770000013
27Lieke van der Beek213Fcc The Wheely's 8670000012
28Christiaan Koopmans655Uithoornse Wtc7870000011
29Nigel Vertelman644Hsc de Bataaf7780000011
30Jochem Brand616Bmx Zoetermeer8780000010
31Joost Zwerver279Uithoornse Wtc888000009
32Bram Jong93Fcc de Kley-drivers888000009

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Thijs Pronk73Uithoornse Wtc1110010178
2Jayden Vermeer236Vdh Bmxracing2110010274
3Reza Roks32Fcc de Spuicrossers1120030371
4Teun Ouwens184Fcc Barendrecht2330030464
5Bram Vergouwe180Uithoornse Wtc2210020564
6Nâthan Paula328Fcc Barendrecht1220040661
7Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers4430040752
8Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers3320020852
9Ewoud Pelgrim566Fcc Barendrecht3230051049
10Bouke Trienes326Uithoornse Wtc4540052042
11Luca Tanke346Fcc de Kley-drivers3340064042
12Jordie Heuving227Uithoornse Wtc4450073040
13Duke Houtenbos250Fcc de Kley-drivers5550075036
14Floris Bijl336Fcc de Spuicrossers5440067036
15Tijs Molenaar230Fcc de Boscrossers6750086032
16Jari van Hoven197Hsc de Bataaf6560088031
17Owen van der Kolk240Hsc de Bataaf6660000015
18Justin Liu235Hsc de Bataaf5670000015
19Djimmy van Dinteren502Fcc de Kombocht7660000014

Boys 14/Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Terje Koopmans15Fcc Barendrecht1110000178
2Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers2110000274
3Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers1220000370
4Levi Hagenbeek160Hsc de Bataaf2220000466
5Jordy Faling157Fcc Barendrecht3330000560
6Sven van Houten152Vdh Bmxracing4430000655
7Stefan Burger277Hsc de Bataaf4340000752
8Matt van der Doe171Fcc Barendrecht3460000847
9Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer5550001042
10Noah Bijholt691Fcc de Spuicrossers6540002040
11Jason Bitter871Fcc Rijswijk5650003037
12Julian Koopmans811Uithoornse Wtc6660005033
13Guus Wattel803Fcc de Kombocht7770004031
14Ian Huls815Fcc de Boscrossers7770006029

Boys 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kees Wildeboer28Fcc Barendrecht1110010178
2Mika Gouman225Fcc Barendrecht1110010275
3Rymer Rooks65Fcc Rijswijk2110020371
4Koen de Graaf105Fcc de Kley-drivers2220030466
5Luuk Ouwehand340Fcc Rijswijk2210020564
6Arthur Brink330Fcc Barendrecht1320040660
7Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht2120030758
8Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer3220051050
9Boy Hendriks147Hsc de Bataaf4430040849
10Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers1450052045
11Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers4330063043
12Bink Stam118Fcv Schagen3240065042
13Xem van Baaren378Fcc de Kley-drivers4360074039
14Rens van der Ham505Bmx Zoetermeer5340076038
15Iwan Voorrips126Fcc de Kley-drivers4530087037
16Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc3450088036
17Koen Geurts135Fcc Rijswijk5530000020
18Wessel van Zonneveld384Fcc Rijswijk5540000019
19Filip Kurtogullari623Bmx Zoetermeer6450000018
20Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers5640000018
21Vincent van den Berg607Fcc de Kley-drivers3660000018
22Arjan Negenman730Fcv Schagen6560000016
23Max Vlek792Fcc Rijswijk6650000016

Men Sportklasse 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk1110000178
2Boyd Visser529Fcc Barendrecht2120000273
3Damian van der Horst384Ncc Nijkerk1230000369
4Mees de Roos399Fcc Barendrecht4220000464
5Stijn Ouwens828Fcc Barendrecht2310000563
6Yordy de Baar126Fcc Wijkeroog3340000656
7Dennis de Vries777Bmx Zoetermeer3540001051
8Milan Maanster130Fcc Barendrecht5450002046
9Sebastiaan van den Berg781Fcc de Kley-drivers4550003043
10Menno van Bebberen163Fcc Barendrecht5430004043

Ladies 14+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Danielle Vrenegoor240Fcc de Boscrossers1110000178
2Nova de Roos45Fcc Barendrecht2220000272
3Denise van Leeuwen376Fcc Rijswijk3330000366

Men Cruiser 13-29
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer1210000274
2Jasey Jay Lotte67Fcc Rijswijk1160000173
3Shane Mc Cutcheon76Fcc Rijswijk2110000371
4Mees de Roos77Fcc Barendrecht2320000465
5Levi Klop130Fcc Rijswijk3420000560
6Duncan de Jong101Fcc Rijswijk3530000655
7Flip van Walraven140Uithoornse Wtc4240000753
8Scott van der Doe210Fcc Barendrecht5330000849
9Max de Best124Bmx Zoetermeer4650001042
10Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers5440003040
11Stef de Baar159Fcc Wijkeroog6560002038
12Mike Neus276Hsc de Bataaf6650004035

Men Cruiser 30+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Michel van Adrichem34Fcc Rijswijk1110000178
2Michiel Jansen35Uithoornse Wtc2220000272
3Wilco Cosijnse160Fcc The Wheely's 3330000366
4Matthieu Roks413Fcc Barendrecht4440000460
5Willem van der Steegt682Uithoornse Wtc5550000554
6Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 7660000647
7Marco van der Haven653Uithoornse Wtc6770000840
8Jeroen Koopmans688Fcc Barendrecht8880000739

Laatst bijgewerkt: 02-10-2022
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.