BMX West-Nederland Competitie 2024


Bw1: Eigen: 261 Bw2: Eigen: 242
Totaal deelnemers Eigen: 289 Cruiser: 19
De beste 5 van de 6 resultaten tellen voor de eindstand.
Je moet aan minimaal 4 van de 6 wedstrijden deelnemen voor de eindstand
of als je na de zomervakantie gaat meedoen en minimaal 3 aaneengesloten wedstrijden gereden hebt.

De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

boys -6 en girls -7
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Liek van Zijtveld351Fcc The Wheelys7878    156
2Elise Stet993Fcc Wijkeroog7269    141
3Jur Bakker666Uithoornse Wtc6667    133
4Hayden Maagdelijn399Fcc The Wheelys5962    121
5Mick Ruarus125Fcc The Wheelys5554    109
6Yvan Rook650Fcc Barendrecht3648    84
7Lin Schippers336Fcc de Boscrossers480    48
8Femme Mantje321Fcc Wijkeroog420    42

boys 07 en girls 08
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Fenna Theil406Bmx Zoetermeer6576    141
2Seth van Adrichem279Fcc Rijswijk7761    138
3Max Schram364Fcc de Boscrossers7463    137
4Sep Bakker909Uithoornse Wtc6766    133
5Joey Hop103Ncc Nijkerk6264    126
6Lindsey de Milde404Fcc Wijkeroog4851    99
7Juun Streep390Fcc Barendrecht5741    98
8Sam Hille902Fcv Schagen4045    85
9Dyan Blom105K.w.c. Kampen074    74
10Thijn Geertman386Fcc The Wheelys3934    73
11Morris van der Hulst350Fcc Wijkeroog3139    70
12Daan Molenaar925Fcc The Wheelys3733    70
13Jimmy Martijn Fuglistahler348Bmx Zoetermeer3332    65
14Jaxx Wildenburg923Fcc The Wheelys3233    65
15Kyan James Vieweg955Fcc de Boscrossers2924    53
16Siem Ossewaarde914Fcc Barendrecht470    47
17Maxime van der Werf312Bmx Zoetermeer027    27

boys 08 en girls 09
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Arthur Knol136Uithoornse Wtc7878    156
2Niek Smit133Fcc Rijswijk7470    144
3Evy de Baar64Fcc Wijkeroog7064    134
4Shane Lam604Fcc de Kombocht6758    125
5Jaxon Bos138Fcc The Wheelys4851    99
6Jace Hogewoning635Fcc The Wheelys5246    98
7Brice Brugman129Fcc Rijswijk5542    97
8Seb van de Coterlet639Fcc The Wheelys4446    90
9Stef Drost623Uithoornse Wtc4243    85
10Fedde Villerius632Fcc Barendrecht4238    80
11Lotte NijssenW5Fcc Nuland074    74
12Milan Wehrmann638Fcc The Wheelys3335    68
13Senne Clarenbach940Fcc The Wheelys3632    68
14Noëlle de Neeling63Fcc The Wheelys065    65
15Lukas Kleinjan559Fcc Barendrecht640    64
16Joep Stolwijk610Uithoornse Wtc520    52
17Maas de Boer962Fcc The Wheelys049    49
18Jax van Twist608Fcc Barendrecht3512    47
19Bastian van der Werf491Bmx Zoetermeer3314    47
20Kjer Knol335Fcc The Wheelys432    36
21Tony Snelders947Bmx Zoetermeer1515    30
22Jens Wolven954Fcc de Boscrossers1416    30

boys 09 en girls 10
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Samuel Sprik36Fcc Wijkeroog7574    149
2Keyden Rook349Fcc Barendrecht7870    148
3Jayce Maagdelijn532Fcc The Wheelys7055    125
4Dex Ruarus37Fcc The Wheelys6162    123
5Kay Jacques Pappot525Uithoornse Wtc4758    105
6Sander Bakuwel409Fcc de Kley-drivers4755    102
7Misha Panfilov531Uithoornse Wtc5546    101
8Bruce van der Wagt158Fcc Barendrecht5048    98
9Chris de Kruijf507Fcc Wijkeroog3659    95
10Nick Ansink509Fcv Schagen5338    91
11Jonah Burgerhout195Bmx Stede Broec4339    82
12Roan BouwmanW8Vdh Bmxracing078    78
13Sade Aan de Stegge676Fcc The Wheelys3540    75
14Shane Oost550Fcc de Spuicrossers3339    72
15Axell Mantje517Fcc Wijkeroog650    65
16Vince Dekker539Fcc de Boscrossers3232    64
17Jason van de Geer564Fcc de Boscrossers4115    56
18Loek Clarenbach977Fcc The Wheelys1631    47
19Joey Nijhuis394Fcc Wijkeroog1314    27
20Bryan Dekker385Fcc Wijkeroog1413    27
21Robin Kieft563Hsc de Bataaf1212    24
22Lieke van Harskamp636Rtv de Bollenstreek160    16
23Mees Baake552Hsc de Bataaf014    14

boys 10 en girls 11
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Tijn Boer739Fcc Wijkeroog7560    135
2Bradley Lodewijks265Fcc The Wheelys6565    130
3Dexx Molenaar753Fcc Wijkeroog5470    124
4Robbin de Looze731Fcc de Boscrossers6347    110
5Daan Zaadnoordijk330Fcc Wijkeroog5346    99
6Mila van der Weele207Uithoornse Wtc6335    98
7Damien de Milde724Fcc Wijkeroog4750    97
8Quinn van Bloemendal594Fcc The Wheelys4349    92
9Lucas Verkade329Bmx Zoetermeer4236    78
10Senn van de Wakker783Fcc de Boscrossers4532    77
11Sem Goes387Fcv Geldermalsen077    77
12Vince Kleinjan759Fcc Barendrecht750    75
13Vince Visser261Ncc Nijkerk074    74
14Kevin Tan787Fcc Barendrecht3934    73
15Storm de Winter750Fcc de Boscrossers5515    70
16Jimi Gravestein762Fcc Barendrecht462    66
17Senna van Bergem712Fcc Wijkeroog1941    60
18Jason van der Steegt254Uithoornse Wtc540    54
19Huub van Nuland791Fcc The Wheelys400    40
20Jasper Rutten744Fcc The Wheelys036    36
21Ids van Velthoven748Fcc Rijswijk350    35
22Yari Kossen263Fcc de Boscrossers1815    33
23Hugo Booms497Fcc de Boscrossers1911    30
24Mik Hofte338Fcv Schagen1712    29
25Jits Visser720Fcc de Boscrossers190    19
26Jan Derksen764Uithoornse Wtc180    18
27Julian Blom214K.w.c. Kampen017    17
28Jens Lakens743Bmx Zoetermeer016    16
29Dylan Bril345Fcc de Boscrossers510    15
30Sem Terpstra901Uithoornse Wtc140    14
31Bouw Pluckel703Hsc de Bataaf140    14
32Elise Ossewaarde402Fcc Barendrecht130    13

boys 11 en girls 12
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Ted van Osselen281Fcc de Spuicrossers7072    142
2Dilan Stet226Fcc Wijkeroog7467    141
3Sieb Laan297Bmx Stede Broec6377    140
4Max van der Haven288Uithoornse Wtc6763    130
5Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer5660    116
6Tijs Broeders473Fcv Schagen5953    112
7Caleb Brand522Uithoornse Wtc4050    90
8Bruce ter Haar426Fcv Schagen4440    84
9Tyler Wijnbergh230Fcc The Wheelys3845    83
10Duuk van Dijken519Fcc de Spuicrossers780    78
11Kyan Horseling229Fcc The Wheelys073    73
12Luke Drost891Uithoornse Wtc3436    70
13Jovi Markenhof285Fcc The Wheelys490    49
14Kean Palyi430Fcc de Kombocht1236    48
15Boris Walvisch502Fcc Wijkeroog1434    48
16Jesse Speek483Fcc de Spuicrossers046    46
17Billy Kooijman453Fcc Wijkeroog430    43
18Jesse van Erkel490Uithoornse Wtc420    42
19Parks Povlo516Fcc Wijkeroog038    38
20Roué van 't Hoff306Fcc de Spuicrossers350    35
21Tenzin de Groot236Fcc The Wheelys340    34
22Casper Kamerling437Uithoornse Wtc032    32
23Vigo van der Vaart427Fcc de Boscrossers1416    30
24Beau van Veen442Fcc de Boscrossers1215    27
25Siem Zuidam451Fcc The Wheelys125    17
26Charlie Wielinga448Fcc de Boscrossers100    10
27Midas Jong324Fcc de Kley-drivers60    6

boys 12 en girls 13
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Ryan Vervloet45Fcc Barendrecht7878    156
2Tijs Orsel237Bmx Stede Broec6474    138
3Laurens Leurs805Fcc Rijswijk6367    130
4Dylano Rook301Fcc Barendrecht6163    124
5Hidde Stroomer554Fcc de Kley-drivers7149    120
6Niek Platenburg373Fcc Rijswijk5761    118
7Dijn Streep174Fcc Barendrecht5155    106
8Mano Bood376Fcv Schagen4555    100
9Mikey Kuijper823Fcc de Boscrossers4747    94
10Bas Bouman160Uithoornse Wtc5140    91
11Finn Haselager869Fcc de Boscrossers4245    87
12Roan Hink47Fcc de Boscrossers740    74
13Jack Sinnige847Fcv Schagen4034    74
14Reevan Kip849Fcc Barendrecht3735    72
15Iris van den Berg565Fcc The Wheelys070    70
16Kyra van der Linden886Fcc Rijswijk3830    68
17Cas Zaadnoordijk384Fcc Wijkeroog1941    60
18Kenji Takes380Fcc The Wheelys1743    60
19Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer1831    49
20Djoey van Dinteren946Fcc de Kombocht1831    49
21Noah Mangert870Fcc Barendrecht1627    43
22Mike Borst184Bmx Zoetermeer1724    41
23Dion de Neeling156Fcc The Wheelys041    41
24Cas Palmers165Fcc de Vaart039    39
25Sven Souren862Fcc Barendrecht829    37
26Xavio T Hafkamp664Fcc Rijswijk1423    37
27Max Onverwagt831Fcc Barendrecht1224    36
28Oscar Melchior308Fcc Barendrecht1421    35
29Stijn Meijer359Uithoornse Wtc340    34
30Frédérique Eshuis652Bmx Zoetermeer1418    32
31Roan van Doesburg352Fcv Geldermalsen032    32
32Flip Huigsloot190Uithoornse Wtc023    23
33Jack Daal588Fcc Rijswijk020    20
34Jayden Muskens839Fcc de Spuicrossers016    16
35Melle Vlam833Bmx Stede Broec120    12
36Scott Verheul826Bmx Zoetermeer90    9

boys 13 en girls 14
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheelys6678    144
2Dennis de Looze342Fcc de Boscrossers7565    140
3Rafi Akbas232Uithoornse Wtc6968    137
4Thomas Hendriks330Fcc The Wheelys5644    100
5Jorian van der Weele731Uithoornse Wtc5841    99
6Mack Berkelaar769Bmx Zoetermeer5143    94
7Jake Koelewijn746Fcc de Kley-drivers4339    82
8Yannick van Veen237Fcc de Boscrossers780    78
9Luc van Gulick101Fcc de Boscrossers3934    73
10Coen Nijssen24Fcc Nuland073    73
11Joris de Jongh764Fcc Flying Devils068    68
12Mees van Dijken715Fcc de Spuicrossers650    65
13Kit de Haan114Fcc de Boscrossers4616    62
14Pim Palmers951Fcc de Vaart060    60
15Tim Heijman971Fcc Barendrecht1641    57
16Borus Lutgerink750Fcc de Kley-drivers3917    56
17Déon Bakker733Uithoornse Wtc3818    56
18Abel Tonino405Fcc The Wheelys056    56
19Kian Bouwman125Vdh Bmxracing056    56
20Ryan Hoffer990Bmx Stede Broec3518    53
21Aaron Kok708Bmx Stede Broec480    48
22Anouk Machielsen102Ncc Nijkerk047    47
23Wietse van Velthoven702Fcc Rijswijk370    37
24Tygo Gorzeman701Fcc Rijswijk035    35
25Juliette Ruis408Bmx Zoetermeer1817    35
26Brent van de Kuilen800Uithoornse Wtc1714    31
27Abel Wolfswinkel711Fcc de Spuicrossers1515    30
28Casper Tan736Fcc Barendrecht1316    29
29Jayden Wehrmann399Fcc The Wheelys1311    24
30Sander Teeuw719Fcc Wijkeroog912    21
31Tobias Bras763Fcc Barendrecht515    20
32Fedde Kooreman673Fcc Rijswijk180    18
33Pim Dijkman720Fcc Wijkeroog018    18
34Chiel Schrijver712Fcc de Boscrossers170    17
35Ruben Theil956Bmx Zoetermeer160    16
36Ties Geerlings705Fcc Rijswijk160    16
37Kay Heerbaart726Fcc Barendrecht76    13
38Lars Opscholtens482Fcc Barendrecht120    12
39Jim Dekker795Fcv Schagen012    12
40Alex Paardekooper789Bmx Stede Broec010    10

boys 14 en girls 15-16
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers7878    156
2Eliano Zafra144Fcc Barendrecht7569    144
3Shane van Olderen777Fcc Barendrecht5769    126
4Stan Rijs608Fcc de Kombocht5662    118
5Marijn de Kuiper564Uithoornse Wtc5746    103
6Ties Kroon289Hsc de Bataaf4552    97
7Joost Zwerver934Uithoornse Wtc4542    87
8Tristan van Bodegom397Ncc Nijkerk3842    80
9Mexz Koeten785Fcv Schagen3938    77
10Reza Roks55Fcc de Spuicrossers075    75
11Esmee van Bodegom925Ncc Nijkerk3638    74
12Jaap Gouwenberg672Fcv Schagen3835    73
13Andries Goedbloed304Fcc de Kley-drivers1357    70
14Christiaan Koopmans545Uithoornse Wtc670    67
15Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer660    66
16Nova Stam205Fcv Schagen3332    65
17Levi Hes348Fcc de Kley-drivers590    59
18Owen van Oers276Fcc Barendrecht055    55
19Nigel Vertelman644Fcc de Boscrossers1435    49
20Rik Zaadnoordijk280Fcc Wijkeroog3016    46
21Floris Ketel629Bmx Zoetermeer1513    28
22Bram Jong355Fcc de Kley-drivers1314    27
23Thijs Opstal611Fcc de Boscrossers1212    24
24Julian van der Wal998Bmx Zoetermeer120    12

boys 15 en 16
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Stijn van Gulick183Fcc de Boscrossers7877    155
2Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers7267    139
3Ruben de Kuiper843Uithoornse Wtc6474    138
4Bart van der Wal291East Side Bmx Team7349    122
5Teun Ouwens184Fcc Barendrecht4662    108
6Kenji Echobardo829Fcc Barendrecht5154    105
7Nâthan Paula328Fcc Barendrecht4356    99
8Luca Tanke346Fcc de Kley-drivers4444    88
9Jurre van der Zanden242Fcc de Spuicrossers4441    85
10Duke Houtenbos504Fcc de Kley-drivers3934    73
11Okke Bervoets818Fcc The Wheelys069    69
12Levi Hagenbeek160Uithoornse Wtc620    62
13Austin Banarsi952Fcc Rijswijk620    62
14Noah Bijholt691Knwu1839    57
15Sven van Veen146Fcc de Boscrossers510    51
16Bram Vergouwe180Uithoornse Wtc051    51
17Djimmy van Dinteren519Fcc de Kombocht1634    50
18Bouke Trienes326Uithoornse Wtc490    49
19Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer374    41
20Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers040    40
21Matt van der Doe171Fcc Barendrecht340    34
22Koen Jans177Fcc de Vaart033    33
23Michel Jansen696Fcc Wijkeroog1614    30
24Ka'eo Evers222Uithoornse Wtc1612    28
25Bram Oudendijk558Fcc de Boscrossers1314    27
26Wuf de Vries514Fcc de Boscrossers1510    25
27Ian Huls815Fcc de Boscrossers915    24
28Stijn van der Meulen520Fcc de Boscrossers190    19
29Jari van Hoven536Fcc de Boscrossers180    18
30Justin Liu529Hsc de Bataaf180    18
31Julian Koopmans533Uithoornse Wtc160    16
32Lieuwe Visser557Fcc de Boscrossers130    13

sportklasse 17+
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Iwan Voorrips126Fcc de Kley-drivers7462    136
2Michael Mantchev361Fcc de Spuicrossers6167    128
3René Stet663Fcc Wijkeroog5461    115
4Boy Hendriks147Fcc de Boscrossers6252    114
5Bink Stam804Fcv Schagen5348    101
6Arjan Negenman730Fcv Schagen4342    85
7Kris Kuiper22Fcc de Spuicrossers077    77
8Sjoerd Zwerver188Uithoornse Wtc3541    76
9Boyd Visser529Fcc Barendrecht075    75
10Stijn Ouwens828Fcc Barendrecht740    74
11Yordy de Baar438Fcc Wijkeroog700    70
12Mart de Vries651Fcv Schagen670    67
13Luuk Ouwehand397Fcc Rijswijk063    63
14Damian van der Horst163Ncc Nijkerk057    57
15Nova de Roos837Fcc Barendrecht1537    52
16Niels Kreuger763Fcc Wijkeroog490    49
17Danielle Vrenegoor240Fcc de Boscrossers1334    47
18Dennis Natzijl700Fcc de Boscrossers1334    47
19Suela Ruitenga12Fcc The Wheelys042    42
20Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers410    41
21Arend Haarhuis809Fcc Lion D'or400    40
22Koen Geurts157Fcc Rijswijk350    35
23Erik Vlaardingerbroek151Bmx Zoetermeer340    34
24Max Vlek792Fcc Rijswijk033    33
25Menno van Bebberen163Fcc Barendrecht310    31
26Sebastiaan van den Berg781Fcc de Kley-drivers1416    30
27Rens van der Ham844Bmx Zoetermeer145    19
28Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers90    9

cruisersklasse 30-
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Mees de Roos602Fcc Barendrecht7372    145
2Lars Wiebes676Uithoornse Wtc7164    135
3Nova de Roos837Fcc Barendrecht6462    126
4J. van de Geer708Fcc de Boscrossers5652    108
5Scott van der Doe973Fcc Barendrecht5650    106
6Dylan Kuijpers394Bmx Zoetermeer780    78
7Bas Hutten64East Side Bmx Team078    78
8Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer583    61
9Mike Neus918Fcc Wijkeroog470    47
10Max Vlek792Fcc Rijswijk042    42

cruisersklasse 30+
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Totaal
1Michel van Adrichem35Fcc Rijswijk7277    149
2Michiel Jansen34Uithoornse Wtc5473    127
3Matthieu Roks413Fcc Barendrecht4864    112
4Olivier Slabbers347Fcc Wijkeroog4258    100
5Mart de Vries651Fcv Schagen780    78
6Erik Vlaardingerbroek151Bmx Zoetermeer650    65
7Arjan van der Weele36Uithoornse Wtc610    61
8Fabian de Looze235Fcc de Boscrossers058    58
9Jeroen Koopmans688Fcc Barendrecht360    36