Nationale wedstrijd 2024


nat1: Eigen: 621 nat2: Eigen: 582 nat3: Eigen: 544
Totaal deelnemers Eigen: 622 Cruiser: 107

Van de Nationale wedstrijden 2024 wordt geen eindklassement berekend.
Het zijn dus afzonderlijke dagwedstrijden zonder totaalklassement!

De punten die berekend worden zijn puur bedoelt voor daguitslag berekening en tellen niet mee voor ranking of andere competities.
Wedstrijdinformatie en puntentelling is te vinden in het Kenniscentrum van de KNWU website.

Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

boys 05 - 07 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Dyan Blom105K.w.c. Kampen211824   63
2Guy Hagman863Fcc Putten221621   59
3Joey Hop103Ncc Nijkerk201917   56
4Oscar Heijne144Fcc de Spartanen101412   36
5Seth van Adrichem279Fcc Rijswijk15190   34
6Noud van Deursen101Fcv Volkel11117   29
7Jake Rikken649Fcv Wycross583   16
8Max Schram364Fcc de Boscrossers0016   16
9Fela Veth772Fcv Veldhoven008   8
10Guus Smink978Fcv Volkel400   4

boys 08 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Arthur Knol136Uithoornse Wtc545473   181
2Oscar Wolff139East Side Bmx Team487449   171
3Jan Jenneskens130Fcc Wheels724050   162
4Niek Smit133Fcc Rijswijk373542   114
5Chase Rikken643Fcv Wycross363935   110
6Melton Lijkendijk134Fcc de Vaart103531   76
7Daan Nieuwkoop126Fcc Flying Devils122431   67
8Kai Kamers785Jellevangorkomfoundation25129   46
9Kaye van der Putten697Fcc Nuland111124   46
10Shane Lam604Fcc de Kombocht10279   46
11Aidan van Eck603Fcc Barendrecht31012   43
12Kevin Grift471Fcc Putten2578   40
13Vik Boeijen769Fcv Wycross111011   32
14Bodhi van Bloemendal606Fcc The Wheelys094   13
15Levy Verrijt137Fcc de Vaart640   10
16Maas de Boer962Fcc The Wheelys0100   10
17Oskar Mayer1313Germany600   6
18Florian Bongenaar140Fcc The Wheelys060   6
19Kyano Kesimaat222The Derrick Crossers006   6

boys 09 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Tim Roozendaal972Flying Bikes597979   217
2Noah Balsala33Fcc de Vaart785746   181
3Roan BouwmanW8Vdh Bmxracing494855   152
4Luuk Docter32Fc Unitas475151   149
5Yaro Dwanna34Fcv Volkel444340   127
6Luuk van Deursen157Fcv Volkel353542   112
7Niek Gottmer341Flying Bikes224143   106
8Loek Timmermans154Sideways Racing Team393233   104
9Juul van Dongen35Fcc Wheels412022   83
10Dani van Amersfoort38East Side Bmx Team232121   65
11Lenn Hoppenbrouwers548Fcc Flying Devils242016   60
12Samuel Sprik36Fcc Wijkeroog20178   45
13Hidde Morsing533East Side Bmx Team131318   44
14Desley van Boven420K.w.c. Kampen17139   39
15Bruce van der Wagt158Fcc Barendrecht191010   39
16Sam Bazelmans626Fcv Veldhoven1868   32
17Keyden Rook349Fcc Barendrecht10147   31
18Dex Ruarus37Fcc The Wheelys9714   30
19Bas ter Veer159Fc Unitas13012   25
20Danley Mulder346Fc Unitas1608   24
21Lewis Jacobs616Fcc de Plakpunters9120   21
22Quinn Slegers542Fcc Nuland1070   17
23Yven Tesser163Fcv Wycross1100   11
24Jayce Maagdelijn532Fcc The Wheelys0100   10
25Bas ter Braak388Fcv D.v.o. Haaksbergen0010   10
26Jason Finke673The Derrick Crossers900   9
27Révin Verheijen425Fcc Nuland800   8
28Misha Panfilov531Uithoornse Wtc007   7

boys 10 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Hugo Wolff17East Side Bmx Team487849   175
2Troy Creemers274Flying Bikes793644   159
3Mason Schouman14Fcc Rijswijk515039   140
4Morris de Bruin11Fcv D'n Urste05878   136
5Dax Bijlsma498Uithoornse Wtc194852   119
6Faas Vorstermans13Fcv D'n Urste58057   115
7Nick ten Dam269Fcv Wycross402922   91
8Dexter Damad16Fcc Flying Devils45400   85
9Finn Takkenkamp15Fcc de Ijsselcrossers232336   82
10Jord Grobben12Sideways Racing Team183224   74
11Kyan Moes318Fcc de Vaart242120   65
12Juup Toonen18Fcv Volkel371513   65
13Justin Grift179Fcc Putten201522   57
14Jaycen Kuipers259East Side Bmx Team192513   57
15Tijn Boer739Fcc Wijkeroog171019   46
16Benjamin Kok331Fcc de Plakpunters3270   39
17Lenn Hutten328Sideways Racing Team111215   38
18Bradley Lodewijks265Fcc The Wheelys12159   36
19Guus van der Kieft926Ncc Nijkerk19016   35
20Sem Goes387Fcv Geldermalsen0035   35
21Vince Visser261Ncc Nijkerk01319   32
22Gert Brouwer327Ncc Nijkerk13109   32
23Daan Zaadnoordijk330Fcc Wijkeroog8811   27
24Kjell Gäde771Fcc Barendrecht1069   25
25Enzo Traverso260Fcv Veldhoven1308   21
26Bing Straub256Fcc Lichtenvoorde9012   21
27Quinn van Bloemendal594Fcc The Wheelys086   14
28Mathijs Prinsen964The Derrick Crossers009   9
29Jimi Gravestein762Fcc Barendrecht009   9
30Flip den Hartog793Fcc Ammersoyen800   8
31Roan Richardson952Fcc Wheels700   7

boys 11 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Jan Veenendaal52Tfcc de Weirijders824258   182
2Sem van DijkenW1Hexagon Freesports07979   158
3Kyan Mulhuyzen53Ncc Nijkerk485841   147
4Divajo Balsala820Fcc de Vaart583746   141
5Bryan Noordam305Fcc Flying Devils255453   132
6Luuk Lieferink228Bmx Apeldoorn634322   128
7Lyam Maathuis238Sideways Racing Team463738   121
8Florian Groenendijk54Fcv D'n Urste432343   109
9Jip Hofmijster293Uithoornse Wtc412224   87
10Noud Hagen56Flying Bikes421911   72
11Kick van der Zande55Fcc Nuland311617   64
12Florian Castein300Jvr de Batauwers03724   61
13Ted van Osselen281Fcc de Spuicrossers231916   58
14Niek Wellen286Fcc de Spartanen251911   55
15Ruben Lodder450Fcv D'n Urste01934   53
16Dylano Smit57East Side Bmx Team23524   52
17Max van der Haven288Uithoornse Wtc211711   49
18Duuk van Dijken519Fcc de Spuicrossers181414   46
19Pip Beelen284Fcc de Plakpunters221311   46
20Siem Jenneskens250Fcc Wheels241012   46
21Guus Meulendijks282Fcv de Durtrappers161215   43
22Sylvan van Doesburg240Fcv Geldermalsen18610   34
23Sieb Laan297Bmx Stede Broec23011   34
24Jesse van Erkel490Uithoornse Wtc1396   28
25Timon Veenvliet245Fcc de Bissinghcrossers1709   26
26Dilan Stet226Fcc Wijkeroog1880   26
27Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer1357   25
28Finn Beekmans289Fcc Wheels2300   23
29Djem Steenbakkers235Fcc Wheels1480   22
30Dani Nillson-huisman472Sweden2100   21
31Roué van 't Hoff306Fcc de Spuicrossers1280   20
32Quinn van Tongeren246Fcv Het Twentse Ros0108   18
33Xem Verheijen598Fcc Nuland1300   13
34Levy Zwijgers438Fcv Veldhoven1100   11
35Joeri Beuving295Fcc de Plakpunters1000   10
36Bram Teeuwen298Fcc de Plakpunters1000   10
37Jovi Markenhof285Fcc The Wheelys090   9
38Tyler Wijnbergh230Fcc The Wheelys070   7
39Logan van Eck488Fcc Barendrecht006   6
40Ruben Siero189Fcc de Plakpunters040   4

boys 12 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Dim Droog43Fcv Geldermalsen598484   227
2Ryan Vervloet45Fcc Barendrecht495464   167
3Dean Vermeulen42Tfcc de Weirijders64640   128
4Stan Baas867Flying Birds294452   125
5Stijn van den Berg553K.w.c. Kampen282759   114
6Luca de Rooy44Fcc de Fivelcrossers53580   111
7Tygo Hutten369Sideways Racing Team272950   106
8Mees Timmers372Flying Bikes48500   98
9Tijn Willems162Fcv Volkel302444   98
10Roan Hink47Fcc de Boscrossers264427   97
11Martijn van Buizen46Fc Unitas252544   94
12Sebas de Bruin175Fcv D'n Urste372823   88
13Justin Veldkamp168Fc Unitas162447   87
14Stef Toonen170Fcv Volkel382024   82
15Kevin Schraven173Fcc Nuland282628   82
16Daan Lathouwers381Fcv de Durtrappers174122   80
17Thijs Blom48Tfcc de Weirijders272526   78
18Ruben Tabak663Fcc de Heideclub193128   78
19Dylano Rook301Fcc Barendrecht252426   75
20Ties Rouwenhorst258Fcc Lichtenvoorde212331   75
21Niek Platenburg373Fcc Rijswijk202524   69
22Jens Minnema164K.w.c. Kampen161719   52
23Stein Hovenga377Fcc de Fivelcrossers211714   52
24Laurens Leurs805Fcc Rijswijk201318   51
25Jesse Schoemaker356Fcv Het Twentse Ros121920   51
26Mano Bood376Fcv Schagen131721   51
27Luc Jacobs365Flying Bikes23260   49
28Dijn Streep174Fcc Barendrecht171616   49
29Dylan Weisenbach161Flying Bikes01929   48
30Collin Arendshorst814Flying Bikes131617   46
31Roan van Doesburg352Fcv Geldermalsen121123   46
32Noud Falkmann353Sideways Racing Team191212   43
33Bram van Essen153Bmx Apeldoorn18024   42
34Lars Verstegen357Fcv Wycross21210   42
35Cas Palmers165Fcc de Vaart111317   41
36Seb Luttikhuis379Sideways Racing Team121013   35
37Kylan Geurtsen711Fcc Putten121310   35
38Jordy Peters370Fcv Volkel12913   34
39Djayden Freriks273Fcv Volkel10913   32
40Finn Haselager869Fcc de Boscrossers01418   32
41Cas Zaadnoordijk384Fcc Wijkeroog10129   31
42Jari Geurtsen665Fcc Putten91110   30
43Mikey Kuijper823Fcc de Boscrossers01317   30
44Reevan Kip849Fcc Barendrecht12170   29
45Hidde Stroomer554Fcc de Kley-drivers2900   29
46Bas Bouman160Uithoornse Wtc01311   24
47Levy Jeucken875Fcc de Plakpunters2300   23
48Max Simmelink812Uithoornse Wtc9110   20
49Tijs Orsel237Bmx Stede Broec0019   19
50Ciske Steinweg172East Side Bmx Team0019   19
51Dion de Neeling156Fcc The Wheelys0160   16
52Noah Mangert870Fcc Barendrecht0011   11
53Jens de Keizer224Fcc de Plakpunters1000   10

boys 13 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Tijn van Gessel21Fcc de Ijsselcrossers838484   251
2Mica van den BergW6Fcc Flying Devils845149   184
3Coen Nijssen24Fcc Nuland645956   179
4Dean Goossens22Fcv de Durtrappers485151   150
5Hugo Heijne674Fcc de Spartanen564844   148
6Bjorn Boessenkool984Fcc de Vaart503161   142
7Kjell Post28Fcv Geldermalsen53647   124
8Tygo Wolters247Fcc de Bissinghcrossers442126   91
9Sven Takkenkamp26Fcc de Ijsselcrossers282141   90
10Rory Winkel863Fcv de Lochsprinters242639   89
11Seth van den Brink920Fcc Putten292732   88
12Kian Bouwman125Vdh Bmxracing233029   82
13Joris de Jongh764Fcc Flying Devils42400   82
14Nick Kortman25Fcv Wycross312426   81
15Yannick van Veen237Fcc de Boscrossers212828   77
16Mees van Dijken715Fcc de Spuicrossers222328   73
17Pim Palmers951Fcc de Vaart312317   71
18Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheelys203119   70
19Abel Tonino405Fcc The Wheelys192423   66
20Dennis de Looze342Fcc de Boscrossers212124   66
21Rafi Akbas232Uithoornse Wtc232117   61
22Bo van Bussel230Bmx Apeldoorn221915   56
23Thomas Hendriks330Fcc The Wheelys182115   54
24Ruben van den Hurk239Fcv D'n Urste231711   51
25Tim de Vries27Fcc de Spartanen171816   51
26Jorian van der Weele731Uithoornse Wtc211712   50
27Sten Gruijthuijsen119Fcc Lion D'or241213   49
28Mikay Moes903Fcc de Vaart211312   46
29Jonah Spang919Fcc de Plakpunters0450   45
30Ted van der Zande233Fcc Nuland171413   44
31Ties van Rooij250Fcc Ammersoyen27150   42
32Stijn Timmermans124Fcc Wheels19210   40
33Raf Ooms245Fcv de Durtrappers20180   38
34Daan Franken116Fcc Wheels13136   32
35Jesse de Vries236Fcc de Spartanen01514   29
36Kit de Haan114Fcc de Boscrossers14113   28
37Luuk Farla333Ncc Nijkerk0199   28
38Tim Heijman971Fcc Barendrecht13130   26
39Samuel Veenvliet246Fcc de Bissinghcrossers1708   25
40Lars Versendaal616Twc Het Snelle Wiel12130   25
41Roan Westerhof521Fcc de Fivelcrossers12012   24
42Sven Wijnakker732Fcv D'n Urste01311   24
43Levi Tempelaars117Fcv Veldhoven12100   22
44Evan Schreuder409Fcc Putten1093   22
45Luc van Gulick101Fcc de Boscrossers11110   22
46Vinn Mulders343Fcc de Plakpunters12100   22
47Jannick Krans113Fcc de Spartanen0912   21
48Tom Markerink995Fcv Volkel1205   17
49Déon Bakker733Uithoornse Wtc0110   11
50Daythan Ridderstap120Fcc de Fivelcrossers090   9
51Tobias Bras763Fcc Barendrecht005   5

boys 14 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Sil Strijker13Fcc de Vaart598461   204
2Lucas Faling11Fcv Geldermalsen635484   201
3Aron Tilman151Flying Birds534556   154
4Gino Soede14Uithoornse Wtc84597   150
5David Lagerweij300Fcc Putten454645   136
6Tom van Buizen867Fc Unitas265150   127
7Jorn Brakel12Uithoornse Wtc314344   118
8Daan Bekking145Bmx Apeldoorn06253   115
9Justin van Uden808Fcv D'n Urste452026   91
10Stan Stroosma625Fcv de Durtrappers252930   84
11Milan de Rooy948Fcc de Fivelcrossers212041   82
12Mika Maigret15Fcv Geldermalsen222831   81
13Willem van Waterschoot914Bmx Apeldoorn49280   77
14Noah Sturkenboom17Fcc The Wheelys46030   76
15Jur van Brussel354Fcv Talent Bmx Team302322   75
16Tim Poppelaars495Fcc Flying Devils272618   71
17Dylano Keynemans278Fcv Geldermalsen202724   71
18Ruben Rozema620Jellevangorkomfoundation282317   68
19Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers262517   68
20Shane van Olderen777Fcc Barendrecht203115   66
21Jurre Taal301Fcc Wheels211816   55
22Eliano Zafra144Fcc Barendrecht142216   52
23Levi Hubers16Jellevangorkomfoundation27021   48
24Rover Daemen384Uithoornse Wtc122213   47
25Pepijn van Helden142Fcc de Plakpunters201210   42
26Mike Schutten131Fcv D.v.o. Haaksbergen18240   42
27Joep Roosendaal130Fcv Het Twentse Ros19149   42
28Levi Dwanna486Fcv Volkel14206   40
29Koen Govers282Fcc Wheels21170   38
30Jesse Freriks139Tfcc de Weirijders21170   38
31Senna de Swart281Fcc Oss13169   38
32Dani Groen216Fcc de Vaart13178   38
33Owen van Oers276Fcc Barendrecht18180   36
34Naël Mudde654Flying Bikes16018   34
35Bart Blom660Tfcc de Weirijders02113   34
36Stan Rijs608Fcc de Kombocht01915   34
37Stan Verduijn129Fcc Lion D'or13145   32
38Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer20011   31
39Christiaan Koopmans545Uithoornse Wtc11200   31
40Rik Zaadnoordijk280Fcc Wijkeroog11135   29
41Marijn de Kuiper564Uithoornse Wtc16130   29
42Jarno Drent594Fcc de Spartanen0028   28
43Bram Jong355Fcc de Kley-drivers1245   21
44Raf Verhoeven589Fcc Wheels2100   21
45Djaimy Heijm18Uithoornse Wtc1900   19
46Joost Zwerver934Uithoornse Wtc0130   13
47Jules Henskens480F.c.c. Limburg Zuid0120   12
48Kenji Freriks303Fcv Volkel009   9
49Tristan van Bodegom397Ncc Nijkerk006   6

boys 15 -16 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Hidde Brem73Hexagon Freesports548984   227
2Sven Pennings72Fcv Talent Bmx Team666458   188
3Xem van DoornW7Fcv de Durtrappers896921   179
4Loris Reker48Tfcc de Weirijders525964   175
5Scott Janssen162Fcv Wycross643750   151
6Mart Veltink76Jellevangorkomfoundation553447   136
7Stijn van Gulick183Fcc de Boscrossers495425   128
8Brandon Timpers666Vdh Bmxracing354445   124
9Tom van den Bemt163Fcc Wheels305331   114
10Rodi ter Avest298Jellevangorkomfoundation333543   111
11Ruben de Kuiper843Uithoornse Wtc334827   108
12Finn Biesbroek75Fcv Het Twentse Ros292750   106
13Thijs Pronk229Uithoornse Wtc373723   97
14Lars Jansen Of Lorkeers288Fcv de Lochsprinters242927   80
15Aeron van Bommel881Fcv D'n Urste302723   80
16Isaac Martens945Fcc Lion D'or292327   79
17Jens LauwersW2Fcv de Durtrappers58210   79
18Robin Boessenkool153Fcc de Vaart272526   78
19Jens van Nistelrooij481Fcc Wheels272821   76
20Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers262918   73
21Jayden Vermeer858Fcc Putten282320   71
22Alan Nieman337Flying Birds222321   66
23Cyril Janssen186Fcv Wycross232319   65
24Bodi Kleinlugtenbelt309Crt Raalte213112   64
25Nick Homan106Fc Unitas212319   63
26Tom Peters77Fcv Het Twentse Ros35027   62
27Janis Bindze199Fcc Wheels232117   61
28Martin Sales279Fcv Geldermalsen202216   58
29Thomas Maurix248Fcv D'n Urste221420   56
30Fenno Schipper78Hexagon Freesports03223   55
31Jayden de Swart165Fcc Oss251810   53
32Milan van der Haar74Vdh Bmxracing22029   51
33Dylano van Doesburg178Fcv Geldermalsen191615   50
34Daan Gruijthuijsen465Fcc Lion D'or23250   48
35Tim van Essen283Bmx Apeldoorn21198   48
36Jens Dijkmans814Fcc Flying Devils23240   47
37Okke Bervoets818Fcc The Wheelys21250   46
38Sven Grevengoed167Fcc Putten20250   45
39Levi Hagenbeek160Uithoornse Wtc161712   45
40Daan Hobelman861Fcc Lichtenvoorde141615   45
41Tijmen ten Have285Crt Raalte211212   45
42Yaro Gaarenstroom179Fcc Putten131615   44
43Jelle Beemster262Fcc Lion D'or20230   43
44Storm Daemen307Uithoornse Wtc161511   42
45Teun Ouwens184Fcc Barendrecht19149   42
46Tijn Prudon243Fcv Wycross14179   40
47Dani de Beer228Fcv de Durtrappers15169   40
48Jair Tomasoa235Fcv de Lochsprinters02613   39
49Sondjo van Lier182Fcc The Wheelys91513   37
50Bart van der Wal291East Side Bmx Team15210   36
51Dylan Nijhuis676Bmx Apeldoorn16190   35
52Bouke Trienes326Uithoornse Wtc14128   34
53Nâthan Paula328Fcc Barendrecht10177   34
54Vigo Willems191Fcv Wycross11148   33
55Troy Reuvers290Fcv de Lochsprinters13155   33
56Sven van Veen146Fcc de Boscrossers111111   33
57Terje Koopmans314Fcc Barendrecht16610   32
58Matt van der Doe171Fcc Barendrecht12145   31
59Siebrand Hendriks238Fcc de Volharding11107   28
60Thijs Braspenning158Fcc Wheels12150   27
61Lars Wijnakker527Fcv D'n Urste01413   27
62Jordy Faling157Fcv Geldermalsen1376   26
63Jurre van der Zanden242Fcc de Spuicrossers11140   25
64Milan Lodder195Fcv D'n Urste1408   22
65Mitchell Dunnewind244Fcc de Vaart597   21
66Guido Schellekens892Fcv Veldhoven9100   19
67Tom Jacobs154Flying Bikes6110   17
68Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer665   17
69Tiamo Fransen310Fcc Nuland1600   16
70Bram Kuijken185Fcv de Durtrappers2111   14
71Tijn Beijer677Fcv Veldhoven805   13
72Julian Koopmans533Uithoornse Wtc660   12
73Sam Hagen241Flying Bikes0120   12
74Mike Nieuwkoop234Fcc Flying Devils0012   12
75Nout Simmelink871Fcv Wycross700   7
76Tygo Jeucken299Fcc de Plakpunters700   7
77Dean Richardson295Fcc Wheels600   6
78Floris Bijl336Fcc de Spuicrossers006   6
79Mike van Lieshout807Fcc Wheels500   5
80Faas Weeland189Fcc Flying Devils400   4

sportklasse 17-24 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Timo Louwerse28Fcv Wycross596281   202
2Kris Kuiper22Fcc de Spuicrossers538263   198
3Daan CortsW8Uithoornse Wtc565858   172
4Nico ElbersW2Fcc de Ijsselcrossers84051   135
5Jur de Beij528Uithoornse Wtc194543   107
6Nick van der Sanden532Fcv de Durtrappers264733   106
7Mathijs van Woggelum400Fcc de Bissinghcrossers264728   101
8Steven Rouwé24Fcc de Heideclub47054   101
9Stijn Ouwens828Fcc Barendrecht432528   96
10Bas Verhagen399Fcv Talent Bmx Team50460   96
11Boyd Visser529Fcc Barendrecht292732   88
12Nick van Ittersum123Fcc de Bissinghcrossers03147   78
13Ingmar Ankerman556Fcc Rijswijk442010   74
14Travis Jansen548Fcv Het Twentse Ros22843   73
15Noud Garstenveld358Fcv D.v.o. Haaksbergen30420   72
16Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk202823   71
17Jorrit Bakker378Fc Unitas261925   70
18Bengt Braakhekke383Fcv D.v.o. Haaksbergen202225   67
19Damian Kappert43Jellevangorkomfoundation242516   65
20Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht301320   63
21Nick Brugman956Fcc de Ijsselcrossers92626   61
22Finn van Brussel106Fcv Talent Bmx Team212018   59
23Björn Broekhuis111Flying Bikes192317   59
24Camiel Beumer26Fcv Wycross182020   58
25Mika Gouman526Fcc Barendrecht261912   57
26Finn Braakhekke509Fcv D.v.o. Haaksbergen172019   56
27Tim Lalieu705Fcc Lion D'or171423   54
28Vin van Kolck513Fcv Wycross132214   49
29Gerdi Welink351Fcc de Bissinghcrossers23022   45
30Koen Gerritsen102Fcc Lion D'or19250   44
31Liam Jansen Of Lorkeers139Fcv de Lochsprinters111814   43
32Michael Mantchev361Fcc de Spuicrossers121219   43
33Dino de Rooy362Fcc de Fivelcrossers131216   41
34Liam Cornelius634F.c.c. Limburg Zuid18913   40
35Tijn Bongers146Fcc Wheels131710   40
36Luuk Ouwehand397Fcc Rijswijk18170   35
37Pieter van Lankveld155Fcv Talent Bmx Team2870   35
38Kelvin Stam135Fcc de Kley-drivers02311   34
39Tristan van der Sanden101Fcc Oss121110   33
40Iwan Voorrips126Fcc de Kley-drivers01616   32
41Tijme Verhoeven377Fcc Wheels11019   30
42Shane Mc Cutcheon894Fcc Rijswijk18012   30
43Xander Teunissen521Tfcc de Weirijders9210   30
44Koen Geurts157Fcc Rijswijk1188   27
45Sem van Haren716Fcv Volkel7127   26
46Kyan Schuurman538Fcc de Bissinghcrossers1078   25
47Gerco Woudenberg364Ncc Nijkerk01311   24
48Mike Rocks109Rapid Wheels01410   24
49Nick Beekman518Fcc de Ijsselcrossers0204   24
50Stijn van Soest823Fc Unitas0024   24
51Kees Gries540Fcc de Ijsselcrossers0023   23
52Viggo Pegge129Fcv Het Twentse Ros6015   21
53Arthur Brink353Fcc Barendrecht10100   20
54Sem Bosman142Fcv Het Twentse Ros0020   20
55Luc van Haaren988Fcc Barendrecht1900   19
56Jens Kreyfelt728Fcv Volkel766   19
57Boy Hendriks147Fcc de Boscrossers909   18
58Yorick Stienstra114Fcc de Heideclub990   18
59Dinand Woerdman392Fcc de Kley-drivers7100   17
60Bryan Smith356Fc Unitas1132   16
61Damian van der Horst163Ncc Nijkerk1500   15
62Dylan Kuijpers394Bmx Zoetermeer573   15
63Lex Veldt508Fcc Wheels1200   12
64Twan Bosman143Fcv Het Twentse Ros0012   12
65Daan van Kolck514Fcv Wycross920   11
66Sjoerd Zwerver188Uithoornse Wtc0110   11
67Sylvain Freriks802Fcc de Spuicrossers0011   11
68Maurice Lennips626Fcc de Bissinghcrossers0010   10
69Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers0100   10
70Tijn van Hintum517Fcc Wheels008   8

sportklasse 25 +
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Kevin ElbersW03Fcc de Ijsselcrossers69074   143
2Bo Kleinhesselink48Fcv Het Twentse Ros325250   134
3Rody van den Heuvel250Project Super X52730   125
4Bjorn Knoop45Fcv Wycross353140   106
5Lars Jansen516Fcv Wycross94446   99
6Rick BokW4Fcv Het Twentse Ros30420   72
7Kevin van Benthem156Fcv Het Twentse Ros29350   64
8Jaco Bakker407K.w.c. Kampen02833   61
9Randy van Os43Fcc Barendrecht4700   47
10Erik Vlaardingerbroek151Bmx Zoetermeer8930   47
11Mitchel Smits46Fcv Volkel14300   44
12Jimmy van Gessel406Fcc de Ijsselcrossers6928   43
13Lars Hornman27Fcc Wheels3500   35
14Thomas van der Wijngaard403Uithoornse Wtc0034   34
15Menno van Bebberen163Fcc Barendrecht10120   22
16Vincent Huisjes353Fcv Het Twentse Ros1400   14
17Ian Post654Fcc Wijkeroog0140   14
18Mart de Vries651Fcv Schagen300   3

girls 05 - 08 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Merel van 't Goor568Fcc de Volharding747446   194
2Yaelle Moes407Fcc de Vaart515374   178
3Fenna Theil406Bmx Zoetermeer474254   143
4Bo Reurich401Fcv Wycross404139   120
5Juun Streep390Fcc Barendrecht363337   106
6Lizz Vogelzang589Fcc de Fivelcrossers323531   98
7Djaily Smit177K.w.c. Kampen262630   82
8Donna Jacobs251Fcc de Plakpunters28150   43
9Lizz Schoemaker725Fcv Het Twentse Ros02913   42
10Rumi Steenbakkers668Fcc Wheels12130   25
11Daphne Prinsen213The Derrick Crossers0025   25
12Frieda Mayer833Germany1500   15

girls 09 - 10 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Fem MulhuyzenW3Ncc Nijkerk457677   198
2Mirthe Jansen645Fcv Geldermalsen785852   188
3Lauren MinnemaW4K.w.c. Kampen585359   170
4Emy Jaspers78Fcv de Durtrappers534848   149
5Eline Leijendeckers76Fcv D'n Urste384345   126
6Lotte NijssenW5Fcc Nuland413733   111
7Noa van der Heijden680Fcc Nuland362639   101
8Amy Houben692Fcv Wycross213623   80
9Noa Verrijt878Fcc de Vaart212036   77
10Lieke Peters468East Side Bmx Team183421   73
11Evy Peters65Fcv Volkel33315   51
12Evy de Baar64Fcc Wijkeroog161817   51
13Eva Hovenga110Fcc de Fivelcrossers151314   42
14Fem ten Dam106Fcv Wycross171110   38
15Jenel Schonewille684Fcc de Vaart01716   33
16Maud Schoemaker66Fcv Het Twentse Ros111011   32
17Peia Steenbakkers67Fcc Wheels13160   29
18Julie de Jongh396Fcc Flying Devils15130   28
19Eef Jenneskens182Fcc Wheels009   9

girls 11 - 12 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Julie van den Ham83Fcv Talent Bmx Team787458   210
2Evi Blok88Tfcc de Weirijders474079   166
3Jeske Buijtels87Fcc Nuland575449   160
4Ranomi JanssenW4Fcv Wycross544652   152
5Pien Reurich75Fcv Wycross413642   119
6Quinty Lijkendijk287Fcc de Vaart362632   94
7Danique van Dalen73Fcc Barendrecht232723   73
8Zoë van Gessel72Fcc de Ijsselcrossers03140   71
9Tessa van Olst203East Side Bmx Team311318   62
10Aimée van Amersfoort201East Side Bmx Team37816   61
11Ayzis van de Peppel934Fcc Barendrecht221117   50
12Babs Vorstermans276Fcv D'n Urste19819   46
13Sofie van Soelen71Fcv Geldermalsen0930   39
14Mila van der Weele207Uithoornse Wtc16417   37
15Maaike Schreuder658Fcc Putten17413   34
16Charlotte Spoor205Fcc Flying Devils14613   33
17Anouk Finke176The Derrick Crossers16011   27

girls 13 - 14 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Mila van Dijken105Hexagon Freesports435479   176
2Isa Baan84K.w.c. Kampen444558   147
3Mette Bijlsma503Uithoornse Wtc345650   140
4Kim Kuilder33Fcc de Vaart58790   137
5Fenne de Veer82Fcc Nuland533745   135
6Lizzy Schoenmakers258Fcc Ammersoyen374545   127
7Loes Henny841Fcv D'n Urste37040   77
8Kim Dijkmans404Fcc Flying Devils22400   62
9Milou Hagen254Flying Bikes02038   58
10Hailey Mc Cutcheon85Fcc Rijswijk201718   55
11Melissa Meijer260Fcv D.v.o. Haaksbergen03321   54
12Rianne Brouwer259Ncc Nijkerk161719   52
13Maren Gottemaker104Fcv de Lochsprinters161116   43
14Robin van 't Goor109Fcc de Volharding131317   43
15Kyra Schouten190Fcv Het Twentse Ros121514   41
16Juliette Ruis408Bmx Zoetermeer131612   41
17Sophie Spoor268Fcc Flying Devils71513   35
18Anouk Machielsen102Ncc Nijkerk0032   32
19Hayden Hagedoorn251Fcc de Vaart7109   26
20Julie Kleen Scholten360Fcv de Lochsprinters2000   20
21Najara van Lieshout252Fcc de Vaart1109   20
22Sofie Verstegen107Fcv Wycross0120   12
23Frédérique Eshuis652Bmx Zoetermeer009   9
24Amy van de Riet363Fcv de Lochsprinters800   8

girls 15 - 16 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Charlotte DoddemaW2Hexagon Freesports795743   179
2Isa van der Velden31Fcv Talent Bmx Team584674   178
3Reza Roks55Fcc de Spuicrossers524545   142
4Indy Schoffelmeer54Fcv Wycross425248   142
5Misty Journée993Fcc de Bissinghcrossers44770   121
6Romy Groen316Fcc de Vaart362232   90
7Jasmine de Roo36Fcc Putten223826   86
8Dewi Veldkamp34Fc Unitas183433   85
9Lieke van der AaW8Fcc de Vaart7900   79
10Amber Blom395Tfcc de Weirijders03331   64
11Iris Smit37Rapid Wheels35260   61
12Kenzi Sasbrink253Fcv de Lochsprinters141611   41
13Indy Delahaye32F.c.c. Limburg Zuid3900   39
14Resy van Gemert256Fcc Wheels121115   38
15Lara Kelly Simoes214Fcc de Vaart141210   36
16Anne-claire Romijnsen210Flying Bikes14138   35
17Sophie Mastenbroek978Uithoornse Wtc19150   34
18Lin van Rooij201Fcc Ammersoyen8190   27
19Nikki Broekhuis215Fcc Putten8103   21
20Demy Tennekes255Fcc de Volharding2000   20
21Jelke van den Broek206Fcv D'n Urste909   18
22Roos van Oudgaarden350Fcv Veldhoven080   8
23Esmee van Bodegom925Ncc Nijkerk006   6
24Anouk van Ittersum209Fcc de Bissinghcrossers040   4

vrouwen 17+
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Jill Vogelpoel11Tfcc de Weirijders447979   202
2Jennifer Maerten14Hsc de Bataaf773743   157
3Suela Ruitenga12Fcc The Wheelys455156   152
4Celia Visch13K.w.c. Kampen524353   148
5Anouk Janssen678Hexagon Freesports432443   110
6Lieke KlausW4Fcv Wycross395810   107
7Kim van Laar389Tfcc de Weirijders224038   100
8Joyce Bax16Fcv de Durtrappers37470   84
9Gerlinda Remmerts18Jellevangorkomfoundation212234   77
10Luna Louwerse53Fcv Wycross21351   57
11Laure Gottemaker58Fcv de Lochsprinters172416   57
12Wietske Bloemhof392Jellevangorkomfoundation191322   54
13Maud ExterkateW7Fcv D.v.o. Haaksbergen5400   54
14Melanie Bron311Fcv Geldermalsen191619   54
15Debbie Schalk56Fcc Putten20193   42
16Eef Driessen308Fcc de Plakpunters91217   38
17Verona van Mol805Fcv Wycross0038   38
18Nova de Roos837Fcc Barendrecht101313   36
19Vera Kwant301Fc Unitas12159   36
20Laura Davids15Fcv de Lochsprinters19170   36
21Amber Davids17Fcv de Lochsprinters13210   34
22Dannique Kwakman302Vdh Bmxracing91113   33
23Mireille Bakker325Fc Unitas01214   26
24Amy van der Meer573Uithoornse Wtc1087   25
25Arwen van Lieshout259Fcc de Vaart909   18
26Noor Westra306Ncc Nijkerk098   17
27Anne Mokkink399Fcc Lichtenvoorde790   16
28Bo Makkink52Fcv D'n Urste1200   12
29Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht900   9
30Cindy Martens312Fc Unitas004   4

cruisers 13 - 16 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Vin Jaspers67Fcv de Durtrappers784879   205
2Stan Amting68Fcv de Durtrappers587958   195
3Daan Hobelman861Fcc Lichtenvoorde493746   132
4Finn Bremmers834Fcc de Plakpunters392453   116
5Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers52550   107
6Sven van Veen146Fcc de Boscrossers361340   89
7Bart van der Wal65East Side Bmx Team42380   80
8Sam Hagen241Flying Bikes03842   80
9Koen Jans177Fcc de Vaart212118   60
10Bram van Endert511Fcv de Durtrappers32260   58
11Tiamo Fransen310Fcc Nuland02234   56
12Mark Visser313Fcc de Heideclub01739   56
13Bram Kuijken185Fcv de Durtrappers181620   54
14Robin Boessenkool63Fcc de Vaart0520   52
15Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer151414   43
16Jelle Beemster262Fcc Lion D'or0380   38
17Dennis de Looze342Fcc de Boscrossers81612   36
18Owen van der Kolk240Fcc Wijkeroog18215   35
19Boy van de Wakker169Fcc Lion D'or17180   35
20Stijn Dreijers111Fcv D.v.o. Haaksbergen12148   34
21Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer14214   30
22Lorenzo Hagedoorn207Fcc de Vaart16011   27
23Mike Neus918Fcc Wijkeroog8108   26
24Nick van Meurs192Fcc Lion D'or8120   20
25Kenji Freriks303Fcv Volkel9100   19
26Bram Jong355Fcc de Kley-drivers646   16
27Jorian van der Weele731Uithoornse Wtc0015   15
28Rik Zaadnoordijk280Fcc Wijkeroog078   15
29Jesse Freriks139Tfcc de Weirijders0014   14

cruisers 13 - 16 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Bo Kleinhesselink32Fcv Het Twentse Ros487175   194
2Ingmar Ankerman53Fcc Rijswijk587648   182
3Karlo van Wijk455Tfcc de Weirijders495939   147
4Mika Gouman56Fcc Barendrecht494340   132
5Jasey Jay Lotte54Fcc Rijswijk415238   131
6Jur de Beij528Uithoornse Wtc04259   101
7Ronan Hermans55Fcv de Durtrappers402628   94
8Nick Beekman518Fcc de Ijsselcrossers04544   89
9Koen de Graaf62Fcc de Kley-drivers353616   87
10Menne van der Kamp277Fcv D'n Urste191841   78
11Casper Beerendonk138Fcv Wycross153219   66
12Bas Hutten64East Side Bmx Team163612   64
13Bryan Smith356Fc Unitas271915   61
14Lenny Wajer406Fcc de Volharding222019   61
15Levi Klop61Fcc Rijswijk202210   52
16Liam Cornelius634F.c.c. Limburg Zuid171914   50
17Arthur Brink353Fcc Barendrecht37120   49
18Djerry Kers144Fcv Volkel181019   47
19Ingar van der Kamp983Fcv D'n Urste171118   46
20Gijs Sonneveld512Fcc Lion D'or131418   45
21Viggo Pegge129Fcv Het Twentse Ros81219   39
22Luuk Ouwehand397Fcc Rijswijk14200   34
23Tristan van der Sanden101Fcc Oss13108   31
24Dylan Kuijpers394Bmx Zoetermeer1088   26
25Tristen Altena386Sideways Racing Team898   25
26Luca Verhagen371F.m.c. The Whoopers01212   24
27Scott van der Doe973Fcc Barendrecht887   23
28Teun van Heugten131Fcc Wheels8013   21
29Jorik Schouten369Fcv Het Twentse Ros694   19
30Shane Mc Cutcheon894Fcc Rijswijk808   16
31Jules Mooi418Fcc Nuland405   9

cruisers 17 - 24 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Bo Kleinhesselink32Fcv Het Twentse Ros487175   194
2Ingmar Ankerman53Fcc Rijswijk587648   182
3Karlo van Wijk455Tfcc de Weirijders495939   147
4Mika Gouman56Fcc Barendrecht494340   132
5Jasey Jay Lotte54Fcc Rijswijk415238   131
6Jur de Beij528Uithoornse Wtc04259   101
7Ronan Hermans55Fcv de Durtrappers402628   94
8Nick Beekman518Fcc de Ijsselcrossers04544   89
9Koen de Graaf62Fcc de Kley-drivers353616   87
10Menne van der Kamp277Fcv D'n Urste191841   78
11Casper Beerendonk138Fcv Wycross153219   66
12Bas Hutten64East Side Bmx Team163612   64
13Bryan Smith356Fc Unitas271915   61
14Lenny Wajer406Fcc de Volharding222019   61
15Levi Klop61Fcc Rijswijk202210   52
16Liam Cornelius634F.c.c. Limburg Zuid171914   50
17Arthur Brink353Fcc Barendrecht37120   49
18Djerry Kers144Fcv Volkel181019   47
19Ingar van der Kamp983Fcv D'n Urste171118   46
20Gijs Sonneveld512Fcc Lion D'or131418   45
21Viggo Pegge129Fcv Het Twentse Ros81219   39
22Luuk Ouwehand397Fcc Rijswijk14200   34
23Tristan van der Sanden101Fcc Oss13108   31
24Dylan Kuijpers394Bmx Zoetermeer1088   26
25Tristen Altena386Sideways Racing Team898   25
26Luca Verhagen371F.m.c. The Whoopers01212   24
27Scott van der Doe973Fcc Barendrecht887   23
28Teun van Heugten131Fcc Wheels8013   21
29Jorik Schouten369Fcv Het Twentse Ros694   19
30Shane Mc Cutcheon894Fcc Rijswijk808   16
31Jules Mooi418Fcc Nuland405   9

cruisers 17 - 39 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Bo Kleinhesselink32Fcv Het Twentse Ros487175   194
2Ingmar Ankerman53Fcc Rijswijk587648   182
3Karlo van Wijk455Tfcc de Weirijders495939   147
4Mika Gouman56Fcc Barendrecht494340   132
5Jasey Jay Lotte54Fcc Rijswijk415238   131
6Jur de Beij528Uithoornse Wtc04259   101
7Ronan Hermans55Fcv de Durtrappers402628   94
8Nick Beekman518Fcc de Ijsselcrossers04544   89
9Koen de Graaf62Fcc de Kley-drivers353616   87
10Menne van der Kamp277Fcv D'n Urste191841   78
11Casper Beerendonk138Fcv Wycross153219   66
12Bas Hutten64East Side Bmx Team163612   64
13Bryan Smith356Fc Unitas271915   61
14Lenny Wajer406Fcc de Volharding222019   61
15Levi Klop61Fcc Rijswijk202210   52
16Liam Cornelius634F.c.c. Limburg Zuid171914   50
17Arthur Brink353Fcc Barendrecht37120   49
18Djerry Kers144Fcv Volkel181019   47
19Ingar van der Kamp983Fcv D'n Urste171118   46
20Gijs Sonneveld512Fcc Lion D'or131418   45
21Viggo Pegge129Fcv Het Twentse Ros81219   39
22Luuk Ouwehand397Fcc Rijswijk14200   34
23Tristan van der Sanden101Fcc Oss13108   31
24Dylan Kuijpers394Bmx Zoetermeer1088   26
25Tristen Altena386Sideways Racing Team898   25
26Luca Verhagen371F.m.c. The Whoopers01212   24
27Scott van der Doe973Fcc Barendrecht887   23
28Teun van Heugten131Fcc Wheels8013   21
29Jorik Schouten369Fcv Het Twentse Ros694   19
30Shane Mc Cutcheon894Fcc Rijswijk808   16
31Jules Mooi418Fcc Nuland405   9

cruisers 17 - 24 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Pieter van Lankveld155Fcv Talent Bmx Team7600   76
2Mees de Roos602Fcc Barendrecht1200   12
3Nick Brugman57Fcc de Ijsselcrossers1000   10

cruisers 25 - 39 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Kevin ElbersW1Fcc de Ijsselcrossers7400   74
2Vincent Huisjes353Fcv Het Twentse Ros3000   30
3Mart de Vries651Fcv Schagen2700   27

cruisers 25 - 44 jr
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Paul Baan607Fcv de Lochsprinters73340   107
2Rick BokW2Fcv Het Twentse Ros48530   101
3Mitchel Smits415Fcv Volkel39480   87
4Kevin van BenthemW6Fcv Het Twentse Ros37380   75
5Michel van Adrichem35Fcc Rijswijk31320   63
6Peter Szucs689Uithoornse Wtc2900   29
7Jeroen Neus33Fcc Wijkeroog0280   28
8Roy den Hartog660Fcc Ammersoyen1300   13
9Arjan van der Weele36Uithoornse Wtc0100   10

cruisers 40 +
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Paul Baan607Fcv de Lochsprinters73340   107
2Rick BokW2Fcv Het Twentse Ros48530   101
3Mitchel Smits415Fcv Volkel39480   87
4Kevin van BenthemW6Fcv Het Twentse Ros37380   75
5Michel van Adrichem35Fcc Rijswijk31320   63
6Peter Szucs689Uithoornse Wtc2900   29
7Jeroen Neus33Fcc Wijkeroog0280   28
8Roy den Hartog660Fcc Ammersoyen1300   13
9Arjan van der Weele36Uithoornse Wtc0100   10

cruisers 40 +
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Bob van WesteropW2Fcc de Boscrossers533474   161
2Erik Vlaardingerbroek151Bmx Zoetermeer447233   149
3Jeroen van der Sanden17Fcc Oss414738   126
4Nico Blom698Tfcc de Weirijders371131   79
5Michiel Jansen34Uithoornse Wtc32931   72
6Ronald Spoor405Fcc Flying Devils113313   57
7André Vlaswinkel748Fcc de Ijsselcrossers01344   57
8Sjoerd Visser18Fcc de Heideclub0354   57
9Jimmy van Gessel406Fcc de Ijsselcrossers251211   48
10Christian Verhagen14F.m.c. The Whoopers01329   42
11Richard Bron169Fcv Geldermalsen0400   40
12Wilco Cosijnse160Fcc The Wheelys12260   38
13Richard van Zomeren11Tfcc de Weirijders0350   35
14Junny BrejitaW3Fcc The Wheelys0310   31
15Matthieu Roks413Fcc Barendrecht0139   22
16Alex Veldt431Fcc Wheels0012   12
17Ralph Lugten421Fcc Flying Devils090   9

cruisers 45 +
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Bob van WesteropW2Fcc de Boscrossers533474   161
2Erik Vlaardingerbroek151Bmx Zoetermeer447233   149
3Jeroen van der Sanden17Fcc Oss414738   126
4Nico Blom698Tfcc de Weirijders371131   79
5Michiel Jansen34Uithoornse Wtc32931   72
6Ronald Spoor405Fcc Flying Devils113313   57
7André Vlaswinkel748Fcc de Ijsselcrossers01344   57
8Sjoerd Visser18Fcc de Heideclub0354   57
9Jimmy van Gessel406Fcc de Ijsselcrossers251211   48
10Christian Verhagen14F.m.c. The Whoopers01329   42
11Richard Bron169Fcv Geldermalsen0400   40
12Wilco Cosijnse160Fcc The Wheelys12260   38
13Richard van Zomeren11Tfcc de Weirijders0350   35
14Junny BrejitaW3Fcc The Wheelys0310   31
15Matthieu Roks413Fcc Barendrecht0139   22
16Alex Veldt431Fcc Wheels0012   12
17Ralph Lugten421Fcc Flying Devils090   9

cruiser women 13+
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Jill Vogelpoel21Tfcc de Weirijders07474   148
2Vera Kwant23Fc Unitas453245   122
3Nova de Roos837Fcc Barendrecht394142   122
4Melissa van der Sanden24Fcc Oss523336   121
5Debbie Schalk100Fcc Putten74450   119
6Jennifer MaertenW6Hsc de Bataaf05253   105
7Anne-claire Romijnsen210Flying Bikes292327   79
8Eef Beerendonk26Fcv Wycross311232   75
9Anne Mokkink28Fcc Lichtenvoorde37340   71
10Hailey Mc Cutcheon855Fcc Rijswijk26811   45
11Tessa Neus305Fcc Wijkeroog01127   38
12Caitlin van den Biggelaar463Fcv D.v.o. Haaksbergen12912   33
13Sophie Mastenbroek978Uithoornse Wtc14110   25
14Melanie Mayer1197Germany1100   11
15Lieke van der Raadt454F.c.c. Limburg Zuid0011   11

men junior
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Jaro van Lier510Fcc The Wheelys465447   147
2Elwin Remmerts251K.w.c. Kampen39078   117
3Lars van Vliet605Fcc The Wheelys294640   115
4Joey Nap255Uithoornse Wtc34770   111
5Kees Wildeboer825Fcc Barendrecht384131   110
6Jessy Soede624Uithoornse Wtc374225   104
7Mika Lang831Tfcc de Weirijders54043   97
8Jesse Elzenga810Flying Birds413718   96
9Twan van Dorp884Fcc de Kley-drivers30570   87
10Jesse de Veer811Fcc Nuland7400   74
11Sepp Schipper807Hexagon Freesports312017   68
12Boris Brekelmans541Fcv Wycross0056   56
13Sven Kuik808Fcc de Vaart27187   52
14Joep van den Brand829Tfcc de Weirijders30210   51
15Jayjay Ruijs901Fcc Lion D'or142014   48
16Ryan Hartman830Fcv Wycross0048   48
17Rik Ouwendorp450Vdh Bmxracing4060   46
18Joost Schalk992Fcc Putten10189   37
19Maddox van Deene999Fcc Flying Devils14318   35
20Kyano van Vlimmeren986Fcc de Bissinghcrossers0034   34
21Roan Davids835Fcv de Lochsprinters0300   30
22Timo Walraven836Fcc Wheels6139   28
23Arend Haarhuis809Fcc Lion D'or7128   27
24Milan Ouwendorp850Vdh Bmxracing10015   25
25Casper van Woggelum832Fcc de Bissinghcrossers0022   22
26Devlin Horst803Flying Birds7011   18

men junior-u23-elite
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Jaro van Lier510Fcc The Wheelys465447   147
2Elwin Remmerts251K.w.c. Kampen39078   117
3Lars van Vliet605Fcc The Wheelys294640   115
4Joey Nap255Uithoornse Wtc34770   111
5Kees Wildeboer825Fcc Barendrecht384131   110
6Jessy Soede624Uithoornse Wtc374225   104
7Mika Lang831Tfcc de Weirijders54043   97
8Jesse Elzenga810Flying Birds413718   96
9Twan van Dorp884Fcc de Kley-drivers30570   87
10Jesse de Veer811Fcc Nuland7400   74
11Sepp Schipper807Hexagon Freesports312017   68
12Boris Brekelmans541Fcv Wycross0056   56
13Sven Kuik808Fcc de Vaart27187   52
14Joep van den Brand829Tfcc de Weirijders30210   51
15Jayjay Ruijs901Fcc Lion D'or142014   48
16Ryan Hartman830Fcv Wycross0048   48
17Rik Ouwendorp450Vdh Bmxracing4060   46
18Joost Schalk992Fcc Putten10189   37
19Maddox van Deene999Fcc Flying Devils14318   35
20Kyano van Vlimmeren986Fcc de Bissinghcrossers0034   34
21Roan Davids835Fcv de Lochsprinters0300   30
22Timo Walraven836Fcc Wheels6139   28
23Arend Haarhuis809Fcc Lion D'or7128   27
24Milan Ouwendorp850Vdh Bmxracing10015   25
25Casper van Woggelum832Fcc de Bissinghcrossers0022   22
26Devlin Horst803Flying Birds7011   18

men junior_u23_elite
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Jaro van Lier510Fcc The Wheelys465447   147
2Elwin Remmerts251K.w.c. Kampen39078   117
3Lars van Vliet605Fcc The Wheelys294640   115
4Joey Nap255Uithoornse Wtc34770   111
5Kees Wildeboer825Fcc Barendrecht384131   110
6Jessy Soede624Uithoornse Wtc374225   104
7Mika Lang831Tfcc de Weirijders54043   97
8Jesse Elzenga810Flying Birds413718   96
9Twan van Dorp884Fcc de Kley-drivers30570   87
10Jesse de Veer811Fcc Nuland7400   74
11Sepp Schipper807Hexagon Freesports312017   68
12Boris Brekelmans541Fcv Wycross0056   56
13Sven Kuik808Fcc de Vaart27187   52
14Joep van den Brand829Tfcc de Weirijders30210   51
15Jayjay Ruijs901Fcc Lion D'or142014   48
16Ryan Hartman830Fcv Wycross0048   48
17Rik Ouwendorp450Vdh Bmxracing4060   46
18Joost Schalk992Fcc Putten10189   37
19Maddox van Deene999Fcc Flying Devils14318   35
20Kyano van Vlimmeren986Fcc de Bissinghcrossers0034   34
21Roan Davids835Fcv de Lochsprinters0300   30
22Timo Walraven836Fcc Wheels6139   28
23Arend Haarhuis809Fcc Lion D'or7128   27
24Milan Ouwendorp850Vdh Bmxracing10015   25
25Casper van Woggelum832Fcc de Bissinghcrossers0022   22
26Devlin Horst803Flying Birds7011   18

men u23
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Jason Noordam511Fcc Flying Devils7300   73
2Casper Pipers549Fcc Lion D'or5100   51
3Victor Beirinckx875Belgium3800   38
4Bart Bakker580F.c.c. Limburg Zuid3200   32
5Julian Bijsterbosch555Atb Vereniging Oldebroek3000   30
6Roy Kater544Uithoornse Wtc1300   13

men elite
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Dave van der Burg192Fcc Nuland7300   73
2Mitchel Schotman959Crt Raalte5300   53
3Justin Kimmann243Vdh Bmxracing4300   43
4Jaymio Brink256Tfcc de Weirijders2900   29

women junior-u23
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Yvette de Waard503Fcc Barendrecht2400   24
2Meredith van der Haar863Vdh Bmxracing1900   19
3Demi Nieuwenkamp869Fcc Lion D'or1800   18
4Veronica Monica Sturiska500Germany1400   14
5Lissi van Schijndel606Fcc Flying Devils700   7

women elite
PlNaamBordClubnat1nat2nat3nat4nat5nat6Totaal
1Judy Baauw388Fcv Geldermalsen2400   24
2Indy Scheepers201Project Super X2000   20
3Michelle Wissing502Fcc de Ijsselcrossers1900   19
4Amber Walravens202Project Super X1500   15
5Miyanda Maseti313South Africa1200   12
6Danielle Vrenegoor240Fcc de Boscrossers900   9