BMX Wedstrijdkalender

juni 2024
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
do 20 jun Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 2 BMX Zoetermeer Zoetermeer (nl) Nederland
zo 23 jun BMX West Nederland Competitie 3 FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland (nl) Nederland
zo 23 jun BMX Zuid Competitie 2 FCC de Plakpunters Venlo (nl) Nederland
za 29 jun 3 Nations BMX Cup 1 BMX-Arena Ahnatal Ahnatal (de) Duitsland
zo 30 jun 3 Nations BMX Cup 2 BMX-Arena Ahnatal Ahnatal (de) Duitsland
juli 2024
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
do 04 jul Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 4 FCC Barendrecht Barendrecht (nl) Nederland
do 04 jul Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 3 FCC Rijswijk Rijswijk (nl) Nederland
zo 07 jul Nationaal Kampioenschap FCV Wycross Wychen (nl) Nederland
za 13 jul UEC BMX European Cup 9 Valmiera Valmiera (lv) Letland
zo 14 jul Noord-Holland Cup 2 FCC De Kley-drivers Langedijk (nl) Nederland
zo 14 jul UEC BMX European Cup 10 Valmiera Valmiera (lv) Letland
augustus 2024
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
do 01 aug Overig Olympics Saint-Quentin-en-Yvelines Saint-Quentin-en-Yvelines (fr) Frankrijk
vr 02 aug Overig Olympics Saint-Quentin-en-Yvelines Saint-Quentin-en-Yvelines (fr) Frankrijk
za 31 aug 3 Nations BMX Cup 3 PeerBMX Peer (be) Belgie
september 2024
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zo 01 sep 3 Nations BMX Cup 4 PeerBMX Peer (be) Belgie
di 03 sep Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 5 FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland (nl) Nederland
do 05 sep Gooi - Eemland Cup 4 FCC The Wheely's Baarn (nl) Nederland
do 05 sep Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 4 BMX Zoetermeer Zoetermeer (nl) Nederland
za 07 sep UEC BMX European Cup 11 BMX Devils Ravels (be) Belgie
zo 08 sep Noord-Holland Cup 3 FCC de Boscrossers Heiloo (nl) Nederland
zo 08 sep UEC BMX European Cup 12 BMX Devils Ravels (be) Belgie
zo 15 sep BMX West Nederland Competitie 4 FCC Wijkeroog Velsen-noord (nl) Nederland
zo 15 sep BMX Zuid Competitie 3 FCV d'n Urste Schijndel (nl) Nederland
za 21 sep 3 Nations BMX Cup 5 Uithoornse WTC Uithoorn (nl) Nederland
zo 22 sep 3 Nations BMX Cup 6 Uithoornse WTC Uithoorn (nl) Nederland
do 26 sep Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 6 FCC Barendrecht Barendrecht (nl) Nederland
do 26 sep Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 5 FCC Rijswijk Rijswijk (nl) Nederland
zo 29 sep Nationale wedstrijd 4 FCV Het Twentse Ros Hengelo (nl) Nederland
oktober 2024
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zo 06 okt Nationale wedstrijd 5 FCV de Durtrappers Luyksgestel (nl) Nederland
zo 13 okt Nationale wedstrijd 6 FCC Wheels Erp (nl) Nederland
do 17 okt Gooi - Eemland Cup 5 FCC de Kombocht Bussum (nl) Nederland
za 19 okt Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 7 finale FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland (nl) Nederland
za 19 okt Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 6 BMX Zoetermeer Zoetermeer (nl) Nederland
zo 20 okt BMX West Nederland Competitie 5 Uithoornse WTC Uithoorn (nl) Nederland
zo 20 okt BMX Zuid Competitie 4 FCC Wheels Erp (nl) Nederland
zo 27 okt BMX West Nederland Competitie 6 FCC Rijswijk Rijswijk (nl) Nederland
november 2024
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zo 03 nov Gooi - Eemland Cup 6 finale FCC The Wheely's Baarn (nl) Nederland
zo 10 nov Noord-Holland Cup 4 FCC de Kombocht Bussum (nl) Nederland

Aan de hier gepubliceerde evenementen, locaties en data kunnen geen rechten ontleend worden.
De kalender is samengesteld uit publiek beschikbare informatie op het internet.
De informatie is waar mogelijk gecontroleerd met informatie van de diverse wieler bonden.
Gaarne fouten en wijzigingen en aanvullende informatie doorgeven aan de webmaster.