BMX West-Nederland Competitie : I.M. Piet Ende Bokaal

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingwnc 1wnc 2Totaal
1FCC BARENDRECHT380364744
2UITHOORNSE WTC352360712
3FCC WIJKEROOG366344710
4FCC DE BOSCROSSERS379330709
5FCC THE WHEELYS340368708
6FCC RIJSWIJK348338686
7FCC DE SPUICROSSERS318337655
8FCC DE KLEY-DRIVERS329301630
9BMX ZOETERMEER332247579
10FCV SCHAGEN310243553
11BMX STEDE BROEC253218471
12NCC NIJKERK136284420
13FCC DE KOMBOCHT169221390
14EAST SIDE BMX TEAM73127200
15HSC DE BATAAF8978167
16FCC NULAND0147147
17VDH BMXRACING0134134
18FCC DE VAART0132132
19FCV GELDERMALSEN0109109
20K.W.C. KAMPEN09191
21FCC FLYING DEVILS06868
22KNWU183957
23FCC LION D'OR40040
24RTV DE BOLLENSTREEK16016
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print