BMX Zuid Competitie : Clubkampioenschap

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbzc 1bzc 2Totaal
1FCV D'N URSTE380362742
2FCC WHEELS361363724
3FCV VOLKEL348369717
4FCV DE DURTRAPPERS369338707
5FCV WYCROSS339361700
6FCC DE PLAKPUNTERS329357686
7FCC FLYING DEVILS358310668
8FCC LION D'OR353268621
9FCV VELDHOVEN269314583
10FCC NULAND352221573
11FCV TALENT BMX TEAM0382382
12FCC AMMERSOYEN3700370
13FCC OSS26072332
14FCV GELDERMALSEN3220322
15F.C.C. LIMBURG ZUID70219289
16F.M.C. THE WHOOPERS5354107
17KNWU54054
18TFCC DE WEIRIJDERS43043
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print