BMX Zuid Competitie : Clubkampioenschap

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbzc 1bzc 2bzc 3bzc 4bzc 5bzc 6Totaal
1FCC LION D'OR3453763803553843662206
2FCC DE PLAKPUNTERS3483583533783643762177
3FCC WHEELS3683643593673533422153
4FCV DE DURTRAPPERS3393643443573693582131
5FCV VOLKEL3413483593713483642131
6FCV WYCROSS3733503603393433632128
7FCC FLYING DEVILS3273393183333423291988
8F.M.C. THE WHOOPERS3353563213562783231969
9FCV D'N URSTE3053583412723573081941
10FCV VELDHOVEN2833243243213023291883
11FCC DE WEIRIJDERS3323723593242462171850
12FCV GELDERMALSEN3213362833441962581738
13FCV TALENT BMX TEAM2842832892942912911732
14FCC NULAND3852303033341542931699
15FCC OSS2962953392382212991688
16FCC AMMERSOYEN334344342331752551681
17ULTIMATE NL BMX RACE TEAM3231392751981882831406
18F.C.C. LIMBURG ZUID1352300020561631
19PROJECT SUPER X047780078203
20FCC DE IJSSELCROSSERS124580000182
21CYCLING TEAM LIMBURG3841000079
22VDH BMXRACING790000079
23HEXAGON FREESPORTS780000078
24FCC DE BISSINGHCROSSERS760000076
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print
Laatst bijgewerkt: 02-10-2022
Email
RSS nieuws
Facebook
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.